Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest ciekawy informacji z rosyjskiej strony ze śmiesznymi obrazkami/filmikami, czyli pikabu to oto one - link do wpisu jest dostępny tutaj - https://pastebin.com/dYF8biBZ

W skrócie jest tam festiwal wzajemnego oskarżania Ukrainy, a nawet jak jest kilka komentarzy "wątpiących" to są natychmiast wyjaśniane:

- to rakieta przeciwlotnicza S300
- to nie rakieta S300, tylko szczątki rosyjskiej, ale to wina Ukrainy że ją zastrzeliła
- zdjęcia z poprzednich akcji, jakoby to w szpitalu byli żołnierze, więc nawet jak była to ruska rakieta, to można było #!$%@?ąć w nią w szpital pełen dzieci
- niby trafili w szpital, a żadne dziecko nie umarło tylko mężczyźni zostali ranni, więc pewnie to była jakaś siedziba wojskowa
- hehe, pieprznęło a gupie ukry mówio że 100% rakiet jest przechwytywana
- Ukraińcy powinni przerwać tą spiralę nienawiści(czyli poddać się tłumacząc z ruskiego)
- to wszystko zrobione, by przed szczytami wyłudzić pieniądze i wskazując od razu na winnego(oczywiście Rosję)

Pod różnymi postami część z użytkowników pisze, że posty z informacjami o ataku na szpital, bardzo szybko spadają z rowerka(ten wrzucony post dotyczy ogólnie ataków, nie bezpośrednio tego ataku na szpital).

Czekam aż USA się w końcu obudzi i ujrzy, że dawkowanie pomocy nie jest dobrym rozwiązaniem i rozprawi się z tymi śmieciami

#ukraina
#rosja
#wojna
krokietowy - Jak ktoś jest ciekawy informacji z rosyjskiej strony ze śmiesznymi obraz...

źródło: 1720443030255446156

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Na 7,5 metra to nie wygląda, ale to może być kwestia perspektywy.


@Nieszkodnik: Przykładasz pocisk do krawędzi budynku, który jest dwa razy bliżej niż szpital. Jeśli tutaj ma ponad 2.5 metra (wysokość kondygnacji nie będzie mniejsza), to dwa razy dalej będzie mieć ponad 5 metrów, to wciąż dużo więcej niż AIM-120.
lycaon_pictus - >Na 7,5 metra to nie wygląda, ale to może być kwestia perspektywy.

@...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeśli tutaj ma ponad 2.5 metra (wysokość kondygnacji nie będzie mniejsza), to dwa razy dalej będzie mieć ponad 5 metrów,


@lycaon_pictus: perspektywa to chyba tak nie działa :-) Wiesz w jakiej odległości jest nagrywający? Jakiego telefonu/obiektywu/ogniskowej użył?
  • Odpowiedz
Tutaj kończę skoro nie pamiętasz co ci ludzie odpisali.


@lycaon_pictus: nie masz w opisie, ani na zdjęciu zaznaczonego mieszkania, z którego zrobiono film (może dla ciebie to oczywiste?). Masz jedynie jakąś prostą, bez żadnej legendy. Wybacz, że cię rozczarowałem, ale dla mnie to za mało.
  • Odpowiedz
Masz jedynie jakąś prostą, bez żadnej legendy. Wybacz, że cię rozczarowałem, ale dla mnie to za mało.

@Nieszkodnik: Ok dobra.
Innego wysokiego budynku w tej linii tam nie masz. Było to najpewniej gdzieś z tego budynku środkowego spośród tych trzech, bo perspektywa na szpital i na budynek Ministerstwa Infrastruktury najbardziej pasuje z tego środkowego. Pocisk uderzył gdzieś po jego prawej stronie. Z tego po lewej nie widziałbyś prawego boku przedniego
  • Odpowiedz