Wpis z mikrobloga

Hejka,
oglądam sobie teraz na kanale zero jak mazurek i Stanowski wyremontowali dom dziadkom, którzy odebrali czwórkę wnuków z domu dziecka.

Oni tam zachęcają żeby wpłacać na zbiórkę i tam widzę że jest ponad 800k i wystarczyło im na remont małego wiejskiego domku? Ale już zabrakło na jakieś łóżka i biurka?
Serio to aż tyle kosztuje?
Czy to coś więcej oni robią?

Jak zobaczyłam kwotę to od razu nasunęło mi się na myśl, że ten dom by mogli po taniości doprowadzić do porządku, a za resztę kupić jakieś duże mieszkanie w najbliższym wojewódzkim. By dzieciaki miały gdzie mieszkać na przyszłość i szansę na studia, a do tego czasu by mieli ekstra kasę z wynajmu.

Ja oczywiście jestem ostatnia żeby ich krytykować bo to doraźne czynienie dobra i uratowanie 4 dzieci przed mierzeniem się z traumami do końca życia, wiem też jak Stanowski dba o krystaliczny wizerunek także też się spodziewam że to będzie co do złotówki rozliczone.

Ale no co im po chałupie na końcu świata jak wejdą w dorosłość w realiach gdzie będziemy mieć pierwsze miasta oferujące domy za 1€

Oczywiście żadna ze mnie specjalistka, tylko zaczynam research żeby pod koniec tego roku przygotować się pod budowę domu ok. 100m2 i wydawało mi się że ok. 500 000zł wystarczy na stan deweloperski i może coś jeszcze.

#kanalzero #stanowski #nieruchomosci
Hopsa - Hejka, 
oglądam sobie teraz na kanale zero jak mazurek i Stanowski wyremontow...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hopsa: Błędnie założyłaś, że tutaj chodzi o dobro dzieci - dom jest dla dziadków, potrzeba jeszcze młodych do utrzymania domu i opieki nad dziadkami.
  • Odpowiedz
@Hopsa:

Przecież jest jakieś rozliczenie, i to chyba początkowo miał być remont a stanęło na nowym budynku. Tak jest w rozliczeniu, skoro był lany fundament, stawiane ściany i dach, to raczej budynek jest nowy.

Odlicz
  • Odpowiedz