Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: O kolejny sprytny. Aż nie wiem co powiedzieć, zagiąłeś mnie takim postawieniem spraw. Hmmmm...

Albo np. mogę być po drugiej stronie, bo jakiś arab dżihadysta lub murzyn mnie napadnie razem ze swoimi kolegami z antify, bo będą chcieli dokonać redystrybucji moich dóbr z powodu tego, że jakiś murzyn się naćpał i udusił? Dobrze kombinuję? Czy nie w tę stronę?


@BlueTony: "redystrybucji dóbr" to równie dobrze mógłby dokonać
  • Odpowiedz
"redystrybucji dóbr" to równie dobrze mógłby dokonać na tobie sebix pod marketem.


@Kryspin013: nie równie dobrze, bo statystycznie mniej prawdopodobne.

Piszemy i o kontekście historycznym, i o kontekście kulturowym oraz w skali państwa a nie pojedynczych jednostek czy jakiś marginalnych grup.


@Kryspin013: Szerszy kontekst jest taki, że czarni generują wyższe statystyki przestępstw.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nie równie dobrze, bo statystycznie mniej prawdopodobne.


@BlueTony: to, że ci random seba #!$%@? to akurat statystycznie jest o wiele bardziej prawdopodobne xD

@Kryspin013: Szerszy kontekst jest taki, że czarni generują wyższe statystyki przestępstw.


@BlueTony: Nie czarni, a zwyczajnie bieda. Chyba, że seby w Polsce też uważasz za murzynów.
  • Odpowiedz
to, że ci random seba #!$%@? to akurat statystycznie jest o wiele bardziej prawdopodobne xD


@Kryspin013: Tylko w kraju gdzie nie ma czarnoskórych.
Przy takiej samej populacji czarnych i białych jest o wiele mniej prawdopodobne.
(Myślałem, że nie będę musiał tego uściślać i zrozumiesz od razu o czym
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nawet bogaci czarni dokonują więcej przestępstw niż biali.

Dlaczego np. tacy biedni Filipińczycy nie dokonują tylu przestępstw co czarni?


@BlueTony: hmm a np w Meksyk czy Brazylii gdzie prawie nie ma czarnych przestępstwa są na zajebiście wysokim poziomie, więc jak to jest? U Ruskich czy w innych krajach wschodnich to samo.
  • Odpowiedz
no nie wiem, mieszkan na Podlasiu na wsi i nadal takich pijaczkow jest pelno


@TrexTeR: Może i są, ale to nie to samo co kiedyś. Kiedyś to Polacy chyba pili dużo więcej niż na zachodzie, szczególnie za komuny, ale obecnie już raczej na zachodzie spożycie alkoholu jest podobne jak w Polsce lub w niektórych krajach nawet wyższe.
  • Odpowiedz
hmm a np w Meksyk czy Brazylii gdzie prawie nie ma czarnych przestępstwa są na zajebiście wysokim poziomie, więc jak to jest? U Ruskich czy w innych krajach wschodnich to samo.


@Kryspin013: w Brazylii żyje jakoś około 15mln czarnych, jest ich tam ponad 7.2%. Bali stanowią tam poniżej 50% mieszkańców.
W Meksyku nie jest aż tak źle jak w Brazylii, zależy od miasta. W niektórych miastach jest bezpieczniej niż w USA, w niektórych mniej. Generalnie tam mają problemy z przestępczością zorganizowaną, kartele itp. Biali w Meksyku stanowią jakieś 10% populacji.
Jeśli chodzi o Rosję, to tam statystyki przestępstw w miastach zachodnich są trochę wyższe niż w Polsce, ale daleko im do tego co jest np. w
  • Odpowiedz
@BlueTony: Analizujesz rzeczy pobieżnie.

Czarni mają statystycznie wyższy współczynnik przestępstw. Fakt
Czarni przez to że są czarni mają statystycznie wyższy współczynnik przestępstw. Twoja "dedukcja".

W kontekście
  • Odpowiedz
Czarni statystycznie częściej wychowują się bez ojca.


@JustTheDude: bo też czarni porzucają statystycznie częściej swoje dzieci xD

Czarni statystycznie częściej wywodzą się z biednych
  • Odpowiedz