Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: czy naprawdę podtrzymujesz swój komentarz i chcesz udawać głupiego że wpis sugeruje, że lewacki jest tutaj fallout?


@NieBendePrasowac: Kolega widzę nowy na wykopie. Gdyby michau nie #!$%@?ł wyszukiwarki to powklejałbym ci tu kilka wpisów np od k0nfiarza @Bethesda_sucks, który nazywa fo2 lewactwem bo można wziąć homo ślub w grze xD

  • Odpowiedz
@Kryspin013: większość tagów politycznych mam na czarnej, nie śledzę kto jakie wpisy nacechowane politycznie robi.

Widzę screen z ordynarną, chamską reklamą aborcji z nawiązaniem do Fallouta, a wpis komentuje to co na screenie. Chyba spokojnie można założyć, że tę reklamę rozpowszechniają osoby związane z lewicą.

Ty odwracasz teraz kota ogonem, całkowicie pomijasz reklamę, która naturalnie powinna budzić oburzenie. Podobnie, gdyby jakiś Muchozol miał reklamę, gdzie muchy "żartobliwie" przedstawiał jak zagazowani
  • Odpowiedz
Ty odwracasz teraz kota ogonem, całkowicie pomijasz reklamę, która naturalnie powinna budzić oburzenie. Podobnie, gdyby jakiś Muchozol miał reklamę, gdzie muchy "żartobliwie" przedstawiał jak zagazowani żydzi.


@NieBendePrasowac: znam genezę tego obrazka i uwielbiam czarny humor klasycznych falloutów więc ten obrazek mnie bardziej śmieszy niż oburza. Nie znam za to ani fp ani osoby, która to wrzuciła. Nawet nie wiem czy to nie jest zamknięta grupa karachanów czy po prostu ktoś
  • Odpowiedz