Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam na te 'laski', ale zadziwiająco dużo osób prosi o ich IG. Ktoś na youtubie wrzucił część to zostawiam, a może się komuś przyda.

(malinazrobmisynaa) is the tall one

(agv.b) Knock Knock

(misianisia7022) Veronica

(Essa0) Fit Yoga teacher

(nicole.kimberlyy) Tennis Player

(olivviaryzak) Olivia


Tylko po co.

#ishowspeed
  • 9
  • Odpowiedz
Tylko po co.


@x_xRazorx_x: żeby zobaczyć ile im obserwujących przybędzie w ciagu kilku dni od tego występu, może wtedy zrozumiecie po co to robiły. Nie dlatego że jest czarny, dlatego że jest rozpoznawalny. Teraz hajs z reklam na IG i subów na OF wzrośnie im kilkukrotnie.
  • Odpowiedz
Tak samo kupionym subom nie sprzedasz żadnego produktu


@jozef-dzierzynski: tak bo tym debilom spermiarzom którzy subuja takie szony takie laski akurat sprzedadzą kosmetyki

Ahaa czyli to wszystko jest podliczone na to żeby iść na eksport dla zachodu. Czyli tak faceci uczą się w IT albo spawanie tak te laski w OF? xD
No a tacy głupi goście co subuja na of, nie mogą subowac czegoś co wytworzy się wirtualnie? Czysty
  • Odpowiedz
tak bo tym debilom spermiarzom którzy subuja takie szony takie laski akurat sprzedadzą kosmetyki


@interpenetrate: nie muszą być kosmetyki, ja tam nie wiem co można spermiarzom sprzedawać ale andrew tate od kogoś kase zbiera, nie?

Ahaa czyli to wszystko jest podliczone na to żeby iść na eksport dla zachodu.


@interpenetrate: tak a o co chodzi, myslisz ze polacy płacą po 80 złotych na miesiąc jakimś #!$%@? w internecie?
  • Odpowiedz