Wpis z mikrobloga

@mozis: w zależności co robisz w internecie. Wystarczy jeden głupi wpis i możesz wylądować na grupkach na fb z podpisem że jesteś pdf albo poszukiwany, mogą zacząć stalkowac rodzinę i pracę i pisać głupoty do pracodawcy. Naprawdę masa rzeczy.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: no a kto się będzie przejmował jakimś noname randomem... a takie osoby wrzucają tutaj zdjecia o których po 10 min zapominasz i przewijasz dalej... kojarzysz jakąś aferę na wykopie o kimś takim? pominmy osoby znane w internecie które mordeczki wszyscy znają
  • Odpowiedz
Nawet na fb mam zdjecie tylko polowy swojej mordy, w necie rozne pseudonimy, trzeba minimalizowac mozliwosci wykorzystania czegokolwiek przeciwko nam i zapobiegac digital footprint ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja bym mordy nie wrzucil raczej na wypok, a niektorzy to na publiczne statusy na fb pod swoim imieniem i nazwiskiem wrzucaja polowe majatku zeby sie chwalic xD
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: no ok przykładowo ta dziewczynachaos to przecież jebnieta była, wrzucała jakieś foty (chyba jakiś filmik nawet był) prowokując osoby z tagu przegryw i nie tylko... a ja tu piszę o zwykłych randomach nie wybijających się niczym szczególnym
  • Odpowiedz
wystarczy że komuś coś nie podpasuje i możesz mieć przewalone


@ZenujacaDoomerka: Ja to nawet nikomu nic złego nie zrobiłam, a i tak dorobiłam się stalkerów i typów, którzy piszą o mnie kłamstwa i mnie wyzywają xD Oczywiście się nimi nie przejmuję, ale nie rozumiem, dlaczego niektórzy tak się zachowują. Jak mi ktoś wprost pisał, że obrażam ludzi albo że jestem "toksyczna", to pytałam, dlaczego ta osoba tak uważa albo prosiłam
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: pamiętam że nawet słynny gargamel użył przeciwko jakiemuś innemu youtuberowi bodajże "reżyser życia" fakt, że ten "zalajkował rasistowski komentarz na wykopie" xD
To co dopiero byłoby z nami i z tym co my tutaj piszemy. Moim zdaniem rozdział shitpostowania na wypoku od prawdziwego życia to sprawa życia i śmierci. Jak gdzieś jestem i mam wejść na wykop w publicznym miejscu wtedy rozglądam się dookoła czy nikt zza pleców mi
  • Odpowiedz