Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@RoundStic @44gts @Boncz3k Pierwsze bilety rezerwowałem po około 1400 zł/szt., ale musiałem zrezygnować bo trochę pozmieniały nam się plany. W maju, na trybunach w sektorze D, miejsce kosztowało już około 2080 zł. Moja żona jeszcze nie była na ich koncercie + lubi trochę Five Fingers, więc nie było się co zastanawiać, skoro udało się wysłać dzieciaki do babci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
S-Type - @RoundStic  @44gts  @Boncz3k Pierwsze bilety rezerwowałem po około 1400 zł/s...

źródło: temp_file1393816281976425085

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@interpenetrate @Marellion Scena była "naokoło", bo wewnątrz znajdował się tak zwany "snake pit", ale nie mam pojęcia, ile tam kosztował bilet, bo zniknęły za szybko.

@CrokusYounghand Nie jest to normalna cena, zgadam się, ale zaliczam w roku wiele koncertów, a na ten był przy okazji prezentem dla żony, więc warto było.
  • Odpowiedz
  • 0
@S-Type: serio cena biletów w oficjalnej sprzedaży w sektorze D to było ponad 2k?!? Pytam, bo wczoraj obserwując dostępność biletów widziałem w D po 655 zł
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@msgdn Jakieś dwa miesiące przed koncertem, ceny zaczęły rosnąć jak szalone... Najtańsze miejsca na trybunach, widziałem za jakieś 1400 zł ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@CrokusYounghand Jakoś na początku sprzedaży, znajomi też kupili bilety w okolicach 1k, ale jak zaczęły znikać miejsca, to żymianie szybko podnieśli ceny. Ja jeszcze wtedy nie brałem pod uwagę tego koncertu. Dla porównania, za Mystic Festival, który trwa 4 dni, płacilem 860 zł...
  • Odpowiedz
  • 1
@S-Type: masakra, nie wiedziałem, myślałem że w oficjalnej dystrybucji ustalone ceny są stałe, co za komercja.. No ale gratulacje, swój ich pierwszy koncert też wspominam najlepiej. Poprzedni na narodowym natomiast najgorzej, stąd ten odpuściłem finalnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@msgdn Nienawidzę koncertów na Narodowym, przez tragiczne nagłośnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze, że na początku grał support, to dźwiękowcy mogli trochę poeksperymentować i mniej więcej ogarnąć brzmienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz