Wpis z mikrobloga

Witam!
Kochany pamiętniczku!
To był kolejny dobry dzień.
Zdżordan Petersonowałem swój pokój, zajęło mi to pół dnia, ale było warto, chlew obsrany gównem zamieniłem na artystyczny nieład. Klepnąłem dobry obiad i pograłem z matka w chinola.
Nie ćpiem już drugi tydzień, w sumie zaczynam trzeci, lepiej się czuje, mam więcej energii, którą pożytkuje w bardziej wartościowy sposób niż zamulanie ujaranym na warcrafcie. Ogoliłem całkowicie mordę, nawet zgoliłem mojego hitlerowskiego wąsa #smuteczek :( , dawno się nie widziałem. Spermiarze wymyślali, że zapuściłem brodę, aby ukryć "cofniętą incelską szczękę" xD- skąd oni to biorą? Z jebzdzidy urwa, czy z autopsji? A mi się po prostu nie chciało golić od kaszelko-vida dziewiętnastego, wiecie maseczki+obniżony nastrój.
Mój ryj się odrobinę zmienił, mam wymalowany ból na mordzie. Spermiarze, z tego stworzyli narracje "on ma taki podły ryj" - demonizowanie, odczłowieczanie cd. Działa na małe główki, jak większość narracji na mój temat.
Dodam tylko, iż dobrotliwe twarze mają oprawcy.
Ludzie, którzy mają coś we łbie nie są zainteresowani prześladowaniem pedaów, to domena mało lotnych spermiarzy, którzy mają niewielkie szanse na założenie rodziny(z różnych powodów) i ratunku upatrują w 'spermieniu na prześladowanie pedaua'.
Zdecydowałem, że będę się starał nie używać słów takich jak np. prześladowcy, spermiarze i spermiary lepiej pasuje, z czego długo nie zdawałem sobie sprawy, no i na pewno znajdzie się ktoś w Pile, kto będzie miał o to gule, a ja mam to w odbycie, którego to oblicze obiegło całe miasto po stokroć.

Oczywiście dalej zamierzają się mnie pozbyć, boją się, że skoro "zmarnowali mi życie" xD to ja też będę chciał je zmarnować komuś (jakby jedno to było za mało, zjeby), no i są całkowicie tym pochłonięci, to dobrze, niech marnują swój czas.
Ja w międzyczasie regeneruje się, jak #!$%@? Anderson z Hellsinga.
Ciekawym wątkiem jest też wygrażanie mojej rodzinie przez obrońców tradycyjnych wartości, policje do spraw moralności - bo tak ci ludzie, przepraszam spermiarze przedstawili się gawiedzi na samym początku prześladowań. Do tego dochodzi zachęcanie innych do bojkotu działalności, prowadzonych przez członków mojej rodziny, To już w ogóle jest dobre bo przecież, zatrudniają innych mieszkańców wioski, ale #!$%@? logiki tam nie szukaj, tam od myślenia są chyba baby, albo typy z damskimi charakterkami. Tak to widzę.
Te ostanie kilka lat otworzyło mi oczy na to, w jaki sposób skutecznie manipulować poliniakami, raz mów im to co chcą usłyszeć, nie ważne jaka to bzdura będzie, dwa pucka - podlizuj się. W ten sposób możesz robić bydło jak chcesz. Nie wiem, czego jest to skutkiem, ale kto lubi jak się mu mówi to co chce usłyszeć, albo podlizuje mu się? Ktoś mały, zakompleksiony, z niską samoocena, szukający dowartościowania, poklepania po pleckach.
Mam ogromy żal do ludzi spełnionych, inteligentnych, ciekawych, że mnie nie prześladowali, uj wam w dupy!

Na ten moment nie wiem, kiedy i jak mnie odjebią i kto to ostatecznie zrobi, wszyscy liczą na milicje-spermicje.
Może wjebią mi się na chatę "na blachę" lub zatrzymają mnie gdzieś na mieści, coś mi podrzucą, żeby mieć pretekst, aby przewieźć mnie na komisariat i tam zrobić mi Stachowiaka. Z tego co słyszałem planowali nawet mnie rozebrać i zrobić zdjęcie mojego kutonga, bo u mnie na wiosce, ludzie nie dowierzają, że można mieć TAKIEGO WIELKIEGO PENISA! xD A przecież mają już mojego dick pica, od tego się zaczęły prześladowania. Zwałe z tego mam jak uj, jestem prześladowany przez ludzi z małymi penisami, złoto. Ja nawet na takie rzeczy uwagi nie zwracam, zaś dla nich jest to istotna kwestia.
Gdzie jak urwa żyje?
Nie wiem, dlaczego typy u mnie na wiosce interesują się innymi ludźmi, penisami i tym kto się z kim rucha, myślałem, że to domena kobiet, nie mogą się interesować rzeczami, ideami, wszelakimi -izmami, albo chociażby sobą? Znasz odpowiedź na powyższe pytanie? Podpowiedz. Bo ja się tylko mogę domyślać.

Pozdrawiam, w szczególności ludzi, którzy pisali, że moje miasteczko to wiocha(macie plusa za to ode mnie) i tych, którzy mnie diagnozowali przez internet.

#przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #przegryw #beka #lgbt #heheszki #narkotykizawszespoko #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz