Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem natury moralnej. Pracuje w malej firmie, mam spoko szefa, ktory dosc przyzwoicie placi. Ten szef ma 2 partnerow biznesowych. No i ostatnio sie dowiedzialem ze jeden z nich jest mega bogaty, troche mnie zatkalo jak w normalnej rozmowie wspomnial ze na wakacje srednio wydaje £200k. Popytalem sefa z kad typ ma tyle kasy, no i wyszlo ze jego zona to corka jakiegos ruskiego miliardera. Tak wiec okazalo sie ze czesciowo pracuje dla ruskiej rodziny. Ja! ktory starannie wybieram produkty, i bojkotuje firmy ktore nie wyszly z rosji.
No teraz siedze i mysle co mam zrobic, i naprawde mysle zeby sie zwolnic.
Co byscie zrobili.
#wojna #rosja #pytanie #emigracja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Idź do kuchni, zapal światło, otwórz szafki.
Znajdź jakiś duży garnek. Nalej do niego wody.
Postaw go na kuchni i w zależności od jej typu- zapal gaz lub włącz płytę.
I teraz uwaga- bardzo ważne.
Włóż moralność do garnka. Nie sól, bo nie robisz solnika, tylko próbujesz przeżyć na ideałach z #!$%@?. Gotuj ze dwie godziny, tak aż będzie dobry wywar.
Rób tak przez miesiąc i zobaczysz czy przeżyjesz.
  • Odpowiedz
Ja! ktory starannie wybieram produkty, i bojkotuje firmy ktore nie wyszly z rosji.

No teraz siedze i mysle co mam zrobic,


@mirko_anonim: #!$%@? sie lbem w sciane. ale pewnie gowno prowo spod ukrytego wiec tak 2/10 bo odpisalem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @z-a-k: bardzo duzo ludzi bojkotuje firmy ktore nadal robia interesy w rosji.
Czemu wedlug ciebie to takie dziwne?
My jako konsumeci mozemy wplywac na duze firmy. Np. jak jakas firma zaczyna wciskac lgbt to tez tego niekupuje.

No ale wracajac do tematu, chyba nie chcesz wspierac firm ktore sprzedaja produkty w
  • Odpowiedz