Wpis z mikrobloga

Nasz główny podejrzany o bycie emilianem dziwnym trafem podejrzane ruchy robi. Wczoraj wpisy nabijające się z sytuacji, czy próby mówienia że to ustawka robiona przez Olo. A jak wyszły nagrywki to asekuracyjnie "ja potępiam, to jest złe, koleś jest psychiczny" Czyżby paniczna zmiana narracji, żeby w sądzie móc umyć rączki i nawet pokazywać "ja to potępiłem wysoki sądzie!"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz
cl-sr - Nasz główny podejrzany o bycie emilianem dziwnym trafem podejrzane ruchy robi...

źródło: halo panie dławku

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 5
@Szeregowysterydziasz: Moja teoria jest taka, że potwór z Loch Bielsk nie chce ujawnić sprawozdań finansowych nie tylko ze względu na rozliczenia na Sorfay. Kolejnym powodem jest to, że opłaca swoją gumową grupę uderzeniową na wykopie, i obawia się że wypłynie że finansował nagonkę na swoich internetowych przeciwników. Wielokrotnie mówił jak ważna jest dla niego opinia wykopu (nawet w sądzie XD), więc jestem przekonany że jakoś tutaj paluchy macza.
  • Odpowiedz
@cl-sr: xD Po prostu masz sekciarski sposób myślenia i wszystko interpretujesz w ten deseń. Wczoraj sytuacja zaraz po akcji z plakatami była inna. Oluś jeszcze nie wybył na Rypki, a i variat Sołsa się nie ujawnił i nie wyszła z tego nieżła Choroszcz. Co do to treści plakatu, to nie pisałem, że popieram, miałem bekę, że ktoś zawalczył bronią, jaką Grajewiak chciał użyć 2 lata temu. Ale pisz sobie pisz,
  • Odpowiedz
  • 4
@CzikaKiri: uuu małpka przemówiła, acipupu! Jak tam, wytrzymujesz jeszcze czy już tabletunie wjechały? Wyniki ankiety sam dobrze znasz, bolą co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cl-sr: ale żeś sobie pogaworzył i sierść przetrzesał z multikonciarzem, tym szeregowym, którego wyhaczyłem. Myk, myk, myk i do woreczka, tak Czika z Olgierdzikami tagowymi robi! Ahorita! Dobrej nocy przyjacielu.

Loca, loca, La Chica Loca!
  • Odpowiedz