Wpis z mikrobloga

#historia #europa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Ludzie budowali cywilizacje, gineli za nia, toczyli wojny, pokolenia kobiet i mezczyzn znosily trudy przez tysiac lat i co?
I wystarczylo dac prawa glosowania wspolczeanym kobietom, zeby to wszystko zniszczyly.
Ja rozumiem, ze koboety nie poczuwaja zadnych wyzszych wartosci,, zwlaszcza zadnego przywiazania do tego co bylo, nawet sie szczyca, ze robia odwrotnie.
No ale mi osobiscie jest po prostu szkoda, ze tyle trudu i tyle wspanialej historii i wystarczyly 2-3 pokolenia kobiet z prawami wyborczymi, zeby to wszystko zniszczyc.
No mezczyzni tez sa troche winni, bo niejako pozwolili zeby to wszystko sie dzialo, no ale ich wina jest znacznie mniejsza.
  • 3
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, ze koboety nie poczuwaja zadnych wyzszych wartosci,, zwlaszcza zadnego przywiazania do tego co bylo


@Cstyle:

A od kiedy mężczyzna ma wyższe wartości od żreć i roochać?
Wiele kobiet sprzed wielu lat też budowało cywilizację, znosiło trudy życia w czasach wojennych ale oczywiście i tak wszystkie kobiety będą wrzucone do jednego worka
  • Odpowiedz
  • 0
Wiele kobiet sprzed wielu lat też budowało cywilizację, znosiło trudy życia w czasach wojennych


@AlienFromWenus: Ale przeciez dokladnie napisalem, ze kobiety tez to budowały.
Tylko wspolczesne maja to w dupie i de facto niszcza to co ich babcie, prababcie wypracowaly, doslownie srają na to i przescigają sie w zabawie "ktora zrobi cos bardziej sprzeciwiajacego sie tradycji i dziedsitwu ta wygrywa"
  • Odpowiedz