Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie obczajam czy by gdzieś nad morze nie pojechać i stwierdzam, że nad polskie morze nie pojadę. Ceny z kosmosu.
Termin: ostatni tydzień września. Luczba osób: 4, Ile: 7 noclegów
Tak na szybko z bookingu:
Pobierowo: ceny tak od 2k pln w górę,
Francja, okolice Tulonu: 2-3k w górę, apartament 70mkw(max 6osób), w którym byłem rok temu: 2800zł .Dojazd tam i z powrotem: 2000zł
O pogodzie nad polskim morzem we wrześniu nie będę wspominał...

#podroze #wakacje #morze #polska #francja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kroshkar #!$%@? to.
Złap jakąś tanią Bułgarię(tylko przykład), nawet bez allin i ciesz się wakacjami w fajnym miejscu, ze świetnym tanim żarciem.

Rok temu byłem we wrześniu nad polskim morzem (akurat 30 stopni non stop więc wow) i nocleg miałem za free więc 9 dni posiedziałem ale jakbym miał za to zapłacić za 2 osoby jakieś 3 tys i z kolejny 1-2k za jedzenie itp. (Dojazdu nawet nie liczę) to musiałbym
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666 chodzi o różnice z innymi krajami.
Wejdź na booking i zobacz że cała zachodnia Europa ma praktycznie takie same ceny noclegów jak w pl.
Przy 2 osobach jest to od ok 250zl za sensowny nocleg. W Polsce też nic taniej nie znajdziesz, a jednak powinno być taniej.

Jako Polacy lubimy się #!$%@?ć na hajs i wydawac więcej niz powinniśmy i dopóki się to nie zmieni ... To się nic nie
  • Odpowiedz
@Kroshkar: Jako mieszkaniec Gdańska nie mogę wyjść z podziwu jak można płacić tyle kasy, żeby tutaj przyjechać, siedzieć w zimnie i łazić do knajp, gdzie żaden Lokal’s nie pójdzie, bo są słabe. Jak jestem w głównym i widzę kolejki do naprawdę średnich miejsc to xD
  • Odpowiedz
  • 1
@hpiotrekh: Najprawdopodobniej nigdzie nie pojadę w tym i przyszłym roku. Chodzi mi taki pomysł, żeby dozbierać na nowy motocykl i śmignąć do Portugalii i z powrotem i po drodze pół Europy zahaczając ()
  • Odpowiedz