Wpis z mikrobloga

  • 400
@Kempes: fajne combo: bielik (być może amerykański) , który nie jest orłem, nakryty parodią polskiej flagi z nadrukowanym orłem (niechlujnie na czerwonym polu, to nawet nie jest bandera marynarki), a w tekście podobna karykatura. Wiadomo: dla patrioty symbole narodowe są ważne.
  • Odpowiedz
@13f14: Heraldyczne niedociągnięcia to kwestia niedoskonałości AI, jak dla mnie mniej rażące niż umyślna profanacja godła i flagi polskiej, wkomponowując je np.: w flagę LGBT. Ale nagle przeciwnicy pisu stają się zawodowymi faszyzującymi historykami jeżeli taki błąd popełni pisowiec xd beka z tych fanatyków.
  • Odpowiedz
Heraldyczne niedociągnięcia to kwestia niedoskonałości AI, jak dla mnie mniej rażące niż umyślna profanacja godła i flagi polskiej


@Little_Makak: aha, czyli jak AI przez swoje niedoskonałości wklei jakiegoś #!$%@? albo coś takiego na polską flagę, to ludzie uważający się za patriotów mogą to rozpowszechniać i spoko? No to ciekawe.
  • Odpowiedz
A jak już jesteś politykiem w UE, to jest to #!$%@? wstyd.


@deeprest: On nie kieruje tego do Ciebie tylko do swoich wyborców, równie inteligentnych jak on. Oni rozpatrują to w kategoriach dumy i męczeńskiej walki z lewactwem.
  • Odpowiedz
@Kempes: jakie to #!$%@? obrzydliwe, jak polityk wyciera sobie mordę Polską. Jeszcze należący do obozu w którym jego koledzy jeśli budżet tego kraju funduszem sprawiedliwości. Tfu
  • Odpowiedz