Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie oglądać na #arhn druga część pigułki o Total War. Ta gra rozwijała się w najlepszym możliwym kierunku, sam pomysł i rozmach - jestem pełen podziwu! Nie miałem nigdy okazji grać w zbyt wiele strategii więc dla mnie to nowość. Jednak po uznanej za najlepszą część, nie kontynuowano już jej rozwijania? Ktoś może wie, co się stało?

I wiecej, znacie inne gry (strategie i RTS) które mogą mnie zaciekawić, jeśli nigdy w nie nie grałem? Ich wiek czy oprawa graficzna mnie nie odpycha :))
Dzieki wielkie i pozdrawiam!

#gry #rts #strategie #totalwar #arhneu
b0dyload - Skończyłem właśnie oglądać na #arhn druga część pigułki o Total War. Ta gr...

źródło: 1000025520

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie kontynuowano już jej rozwijania?


@b0dyload: nie rozumiem o co chodzi, przecież gry z tej serii nadal wychodziły tylko zmieniali setting-poza średniowieczem była Japonia, Rzym, Chiny. Ostatnia gra z serri sięga do fantastycznego świata Warhammera.
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88: właśnie skończyła się ta seria na tej części, z lenistwa autora - a dopiero teraz odkryłem że są kolejne, choć podobno gorsze :) dzięki za rozwiniecie!

@RandomNetUser fajne tytuły, dzięki!

@Erados właśnie ogrywam AoE2DE, jest super :) a Alien Nations też sprawdzę, thx!
  • Odpowiedz
@b0dyload: age of empires, age of mythology, stronghold crusader [jedynka, dwójka imo słaba], warcraft, starcraft, cossacks 3, europa universalis 4, knights of honor, lord of the rings: battle for middle-earth
  • Odpowiedz