Wpis z mikrobloga

polacy tez by tak chcieli ale maja reputacje niewolnika, zadna zachodnia kobieta nie spojrzy nawet na takiego robaka


@model_wygenerowany_na_wykoppl: Gówno prawda, właśnie ogrom zagranicznych kobiet lubi Polaków tudzież ogólnie ludzi z Polski bo na przykład w takim USA są w szoku, możesz normalnie pogadać i ktoś cię słucha na serio na nie Hey, WHAT'S UP? Do tego na przykład ludzie są zdziwieni, że jak facet z PL to umie wykonywać
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ja od 14 roku życia chodziłem do szkoły w UK, multikukti itp, teraz mam lvl 33 także trochę widziałem. Zachodnie kobiety normalnie się z Polakami spotykają. Takie z Afryki, Azji, Ameryki łacińskiej tak samo. Znam Polaków co mają żony Angielki, Brazylijski, Iraczyńki, Japonki, Hiszpanki. Za to p0lki bardzo często kończyły jako samotne madki
  • Odpowiedz
ja od 14 roku życia chodziłem do szkoły w UK, multikukti itp, teraz mam lvl 33 także trochę widziałem. Zachodnie kobiety normalnie się z Polakami spotykają. Takie z Afryki, Azji, Ameryki łacińskiej tak samo. Znam Polaków co mają żony Angielki, Brazylijski, Iraczyńki, Japonki, Hiszpanki. Za to p0lki bardzo często kończyły jako samotne madki


@Limeade: Dzieje się tak ponieważ prawda jest taka, że bardzo często jeśli jesteś mężczyzną z polski i
  • Odpowiedz