Wpis z mikrobloga

@srogi_grzyb: Tak z ostatnich dwóch tygodni. Pani z pitbullem na plaży która ledwo trzymała psa (całkowity zakaz wejścia na plażę z psem na tym odcinku), pani która musiała koniecznie wejść z psem by zapłacić za paliwo (był to chłodny dzień) i pies zlał się na środku stacji benzynowej, trzy psy naraz w Żabce bez smyczy i kagańca, jeden oblizywał produkty z dolnej półki.
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb

@PiccoloColo: Rzadko wchodze na nowy wykop, ale zwrocilem uwage na mase wyjatkowo nienawistnych komentarzy skierowanych w strone posiadaczy pieskow. O co tu chodzi? xD


Na początku umówmy się - niektórzy właściciele psów są #!$%@? i szkodliwi społecznie i ostracyzm im się należy... jak psu buda. Niemniej wykopki, którzy są zanurzeni w #psiarze mogą mieć wrażenia, że tacy stanowią większość a nie margines.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko u mnie w pracy jak słyszałem opowieści o kimś tam, że "stali się rodzicami pieska", którego "adoptowali" że schroniska, to myślałem, że mnie coś strzeli.
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb: Nowy wróg wykopków po prostu xD. Za jakiś czas przerzucą się na coś innego co mają w zasięgu wzroku.

Wymyślają sobie problemy których nie ma i tak się nawzajem nakręcają.
  • Odpowiedz
Nowy wróg wykopków po prostu xD. (...)

Wymyślają sobie problemy których nie ma i tak się nawzajem nakręcają.


@MateMizu kolejny wykopek, który wszędzie jeździ autem i nie dostrzega problemów zwykłych ludzi. Do tego trzeba wyjść na spacer czy pobiegać. Te #!$%@? trawniki i chodniki to sobie może wymyśliłam? Chcesz to ci prześlę zdjęcia na priv jak nie wychodzisz z domu.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: jeden różowy nienawidzi tu psów i cała rzesza wykopków za tym idzie, owszem pisarzy trzeba tępić, ale widzę że zaczyna się czepianie wszystkiego. Idealny człowiek nie może mieć ani dzieci ani zwierząt. Powiedziałbym że bardziej irytujący społecznie są pedalarze i palacze śmieciarze
  • Odpowiedz
@PiccoloColo ja jako posiadacz psa, a tym bardziej yorka (mimo że szczeka raz na ruski rok, jest spokojny, nie zaczepia, idzie przy nodze, jest czysty i zadbany i ogólnie super wychowany) należę też wg wykopków do psiarzy, których należy tępić i w ogóle najlepiej zabronić mieszkać w bloku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

kolejny wykopek, który wszędzie jeździ autem i nie dostrzega problemów zwykłych ludzi.


Problemy was lemingów z wykopu. Wiadomo - wszyscy psiarze to brudasy, Anglicy to debile, wegetarianie to ekoszury, każda Niemka jest brzydka a każda Polka się puszcza, najchętniej Hiszpanowi. XD Kiedyś każdy z was kończy 16 lat i rzeczywistość weryfikuje te wykopkowe wyobrażenia o świecie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos jak taka nie jesteś, jak to Ty zaczęłaś całą psią nagonkę na wykopie?

Tak przeglądałem ten portal bez konta.
Długi czas.

Tak bardzo musisz karmić się negatywnymi emocjami? Ktoś Cię
  • Odpowiedz
Mam teorię że przez wielki nos prawdopdoobnie jesteś sama, jesteś przez to srufstrowana i jak ta przysłowiowa ,,stara baba aka. osiedlowe radio cbs” szukasz wroga w każdym możliwym środowisku : psiarze, lewaki itd.

Im większa sposobność do kłótni, tym bardziej zacierasz ręce.


@Etreum: Polecam wielkiego nochala na czarno, albo troll albo serio upośledzona baba.
  • Odpowiedz