Wpis z mikrobloga

Czasami wstydzę się bycia #rozowypasek , zwyrodnialec z Florydy dusi dwie kobiety, jedną dobija przejeżdżając ją samochodem do czasu jak sam mówi " aż wyglądała jak spaghetti", a tępe #!$%@? na tik toku, w tym #polki mają kisiel w majtkach bo jest taki przystojny, piszą że nie urodził się zły i że go szkoda. No ja #!$%@?ę, aby bronić #morderca kobiet to trzeba mieć paraliż mózgu
  • 74
  • Odpowiedz
@ewa-m a teraz pomyśl jakimi kryteriami i przemyśleniami kieruje się duży % kobiet histerycznie chcących przyjmować inżynierów z Afryki
  • Odpowiedz
@ewa-m: Czasami wstydzę się bycia #niebieskipasek , alternatywka z twittera z historią zaburzeń psychicznych i chorób wenerycznych jak sama mówi "dłuższą niż pas mojego starego", a tępe #!$%@? na wykopie, w tym #przegryw mają erekcje bo jest taka słodka i piszą żeby im usiadła na mordzie. No ja #!$%@?ę to trzeba mieć paraliż mózgu.
  • Odpowiedz
bo jest taki przystojny


@ewa-m: w zasadzie to nie tylko dlatego, ziomeczek jest zajebisty w manipulacji i mega histrioniczny, widać to na nagraniach. Nie zachowuje się ani trochę jak człowiek, a jak aktor podczas kręcenia filmu. Jakby wyglądał tak jak wygląda, ale siedział z otwartą paszczą i tępym, pustym wzrokiem, to takiego efektu by raczej nie wywołał.

To istotne dlatego, że kompletnie nie mówimy o tym jakim zagrożeniem są w
  • Odpowiedz
  • 1
@ewa-m nie wiem jak to wygląda u mężczyzn, ale to nie jest tak, że seryjni mordercy, albo inni tacy, zawsze mieli mnóstwo adoratorek bo byli "ladni" albo cokolwiek?
  • Odpowiedz
Czasami wstydzę się bycia #rozowypasek


@ewa-m: Bo dzielisz płeć z kimś, kto napisał bzdurę w necie? A mężczyźni wstydzą się, że dzielą płeć z seryjnym mordercą czy jednak w tę stronę to już nie działa?
  • Odpowiedz