Wpis z mikrobloga

Czasami wstydzę się bycia #rozowypasek , zwyrodnialec z Florydy dusi dwie kobiety, jedną dobija przejeżdżając ją samochodem do czasu jak sam mówi " aż wyglądała jak spaghetti", a tępe #!$%@? na tik toku, w tym #polki mają kisiel w majtkach bo jest taki przystojny, piszą że nie urodził się zły i że go szkoda. No ja #!$%@?ę, aby bronić #morderca kobiet to trzeba mieć paraliż mózgu
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewa-m: Dzieci z tiktoka aka p0lki mają kisiel, bo jakiś chad kogoś zabił? Nic nowego. Same nie doświadczyły przemocy i dlatego mają kisiel. Nie zdają sobie sprawę, że byłyby tym "spaghetti"
  • Odpowiedz
  • 346
@Moonman: jakbyś miał inteligencję przynajmniej na przeciętnym poziomie to nie pytał byś dlaczego tak nie dowierzam temu że mordercę kobiet bronią inne kobiety, ale przegrywy z tagów Black pill i inne durnoty muszą się we wszystkim doszukiwać ataku na swoją osobę. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@ewa-m tez mnie to uderzylo, az z ciekawosci zagladalam w profile tych jego idolek i to za kazdy razem byly oblesne Grazyny (ktore on by wlasnie przejechal na spagetti, a nie wyruchal - one sa jak neonazisci z Europy Wschodniej albo Azji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ewa-m: co ma jedno do drugiego? ktoś nie może mi się fizycznie podobać bo zrobił coś złego? oddziel wygląd i opinię od czynów. Jak wybierzesz sobie losowy portret z puli i potem przeczytam ci jego kartoteke to tez nagle powiesz ze przestal sie podobac?
  • Odpowiedz
@Moonman chłopie ona pisze o konkretnej sytuacji, typ z-----l dwie kobiety a nie dwóch mężczyzn, sprawa dotyczy tej konkretnej sprawy a ty sobie dopisujesz bajeczkę co by było gdyby przejechał faceta, ksiedza czy kasjerkę
  • Odpowiedz
@KingaM podobać z wyglądu to coś innego niż wysyłanie mu listów i płakanie w internecie że powinni go wypuścić bo jest taki piekny

Sluzary go autentycznie bronią tylko i wyłącznie ze względu na jego wygląd
  • Odpowiedz
  • 26
@KingaM: a widzisz różnicę między ocenianiem że ktoś dobrze wygląda a usprawiedliwianiem go i ignorowaniem pamięci o ofiarach? Jak nie to współczuję
  • Odpowiedz