Wpis z mikrobloga

@Vendigoo: ze 2 zgrzewy Cambodii wywalił wieczorem, a rano doprawił dwiema puszkami na śniadanie. W nocy pewnie też wysłał DżunQ, żeby mu przyniosła puszkę, bo suszy a jemu się nie chce zwlec z wyra.
Do tego widać że on się w ogóle nie myje ani nie używa kosmetyków, bo skórę ma całą zasyfioną.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: te jego wory pod oczami, ja też lubię wychlać piwo czy drinka ale jedynie w wikend. Bo na tygodniu robota mnie woła, ile trzeba chlac żeby wyglądać jak Klapek z worami pijackymi pod oczami.
  • Odpowiedz
@Vendigoo nie no, świeży, wyspany, zadbany, wzór do naśladowania normalnie. Przecież to tak napuchnięte od piwska, że patrzysz na zdjęcie i już czujesz woń przetrawionego alkoholu.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: włączyłem, żeby posłuchać co gada w zestawieniu z fizys, oczywiście - jak ktoś wspomniał wyżej - jedzie zaraz na siłownię, ale myślałem, że po prostu sobie jaja robicie :D
  • Odpowiedz
@wujekdaro nic nie boli, tylko pokazujemy jego zakłamanie, gdzie w poprzednich latach było podobnie, on się wypierał a finalnie przyznał się na lajcie że pijał w nocy a w filmikach na YT puszka Cambodia gdzieś była obecna
  • Odpowiedz