Wpis z mikrobloga

Świeża dawka głupot od Bernatowicza. Tym razem wynurzenia na temat "wędrówki dusz" reinkarnacji itd ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bernatowicz zaczyna od tego ze bedzie mówił o faktach i nauce ( ͡º ͜ʖ͡º)

To wszystko co ja mowi to jest wiedza. Dzwoni do mnie kobieta i od razu uwierzyłem ze miwi prawdę.. Trzydzieści lat sie tym zajmuję..

Kure to musi być wiedza, nie?
#heheszki #bernatowicz #ciekawostki #ufo #pseudonauka
robert5502 - Świeża dawka głupot od Bernatowicza. Tym razem wynurzenia na temat "wędr...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: Wystąpił na innym kanale, gdzie miał medalion ze suchej żaby. i co, i nic. Zawsze się znajdą Grażyny, które chcą go słuchać i dziękować za przekazaną wiedzę.
  • Odpowiedz
@robert5502 @KrzysztofZimnoch @adam-nowakowski @Kosmicznyintowertyk @Samy_Naceri @kawior2007 @Slabegeny @tonton_ @przemek-sss
Obejrzałem powyższy film i nie wiem może jestem za głupi aby ogarnąć całe to uniwersum bernatowicza. Jakieś dusze patrzą na nas z nieba i wybierają sobie rodziców, jednak ostatecznie to Bóg/kreacja (nazywajcie go sobie jak chcecie) wybiera kto do jakiej rodziny pójdzie. Jak rodzice zrobili coś złego to zostaną ukarani niedorozwiniętym dzieckiem ale z
  • Odpowiedz
  • 1
@mr-dawid: O UFO tez bredzi. Najlepiej jak kiedys w tym programie gledził o dowodach, ze ma oczywiste dowody itd.. I przyniósł metalowe miski z IKEAi, jakiś wisiorek w krztalcie znaku, ktory to ponoc pojawia sie na ciele po smierci, ale zaraz znika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@robert5502 ciągle mnie to bawi jak nasz kochany pan Robert mówi że ma dowody a jak przychodzi co do czego to w kółko opowiada te same historie (tak na chłopski rozum: jaką mamy pewność że nie są po prostu zmyślone) poza tym Bernatowicz wydaje się nieobiektywny i uwierzy chyba w każdą bajkę. No i jeszcze te nieszczęsne miski. Chciałbym mu wierzyć bo temat ufo i reinkarnacji mnie pasjonuje ale przychodzi mi
  • Odpowiedz
No i jaki sens ma to zapominanie o poprzednim życiu skoro według Roberta sensem życia jest wyciąganie lekcji z każdego następnego życia - jeśli je zapominamy to zaczynamy całą zabawę od zera. Nie rozumiem


@mr-dawid: Rzekomo w "niebie" czyli tym świecie pomiędzy wcieleniami pamiętasz wszystkie wcielenia...
  • Odpowiedz