Wpis z mikrobloga

#bielskobiala #kebab #jedzenie #jedzzwykopem
Większość tutejszych kebabów prowadzą hindusi albo jacyś skośnooki. Wczoraj pojechałem do Restauracji Tureckiej, tak się to nazywa na ul PCK, na miejscu obskurny lokal z #!$%@? szybami że ledwo coś przez nie było widać, ale moje wprawne oko wypatrzyło tam hindusa za ladą. W tym mieście nigdy nie było i chyba nie będzie dobrego kebaba. :(
  • 8
  • Odpowiedz
Stodola na 11 listopada fajny keps ma, albo typ kolo gemini, taka buda kraft-kebab lub w stylu greckim na zywieckiej Tanasis
  • Odpowiedz
  • 2
@piegu92 Stodoła jest przereklamowana, ceny kosmos a żarcie to słabizna, a koło Gemini to nie kebab tylko jakiś dziwny twór na wieprzowinie, i wcale nie powala. Jadłem niestety.
  • Odpowiedz
@kamykus Swego czasu w sultanie jadlem, ale stodola lepsza, chyba dlatego ze sosy maja sztos, lekkie NIE NA MAJONEZIE. Alternatywa jest Tanazis ktory jest totalnie inny niz wszystkie
  • Odpowiedz
Star Kebap


@kamykus: To tak Ci od razu podpowiem, że moim zdaniem star w jaworzu to nic specjalnego :) Lokal w środku bardzo czysty, zadbany i nie śmierdzi co już jest sporym plusem. Ceny w miare, mięso typowe jak wszędzie, żaden kraft ani nic takiego. Można dopłacić 10zł do mięsa premium - wówczas dostajemy wołowine 100% wg. deklaracji Pani za kasą. Jedliśmy i zwykłego i tego premium i 10zł zdecydowanie
  • Odpowiedz