Wpis z mikrobloga

#valheim #gry
gram w Valheima po raz 2gi, ostatni raz to bylo ok 2 lat temu i z ekipa, gralismy bez modow. dzisiaj zaczalem z moja rozowa, wiec bedziemy cisnac tylko we 2. jakie mody polecacie? nie chodzi mi o jakis dodatkowy content czy nowe bronie, a raczej udogodnienia jesli chodzi o skrzynki czy o farming.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rebobs: obadalem na szybko opis i faktycznie, strasznie duzy kombajn. nie wiem tylko czy to nie jest overkill, bo musialbym spedzic nad nim godziny zeby go skonfigurowac : /
  • Odpowiedz
  • 0
@Tak_masz_racje: mam kilka pytan:
Plant Everything- on pozwala sadzic roslinki ktorych normalnie nie mozna w grze sadzic? to nie psuje troche "balansu"?
Jotunn the Valheim Library- czytam i przyznam ze chyba jestem jelopem, bo totalnie nie wiem co ten mod robi :) moglbys opisac to prosze w kilku slowach?
  • Odpowiedz
@alojzy_bonk W skrócie to mod potrzebny do innych modów xD A co do roślinek to moim zdaniem nie psuje balansu, a jest przyjemniejsza gierka. Oczywiście nie musisz wszystkiego sadzić żeby właśnie nie było za łatwo, ale np. maliny czy jagody to musisz zapisywać punkty na mapie, chodzić po lesie co kilka dni i zbierać. Jak dla mnie to uciążliwe jest. Tak to masz u siebie na farmie i tyle.
  • Odpowiedz