Wpis z mikrobloga

Pewnie było już wiele razy, ale... opłata za kubek jednorazowy w #mcdonalds xDD Czaicie? Fastfood do którego ludzie wpadają najczęściej będąc na mieście, i to spontanicznie, oczekuje że przyniesiecie własny kubek. A jak nie, to cyk opłata, bo zabijasz żółwie.
Mam nadzieję, że przy koszach będzie stać Ordnungspolizei, upewniająca się by każdy obywatel poprawnie segregował śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #przemyslenia #polska #ekologia
L3gion - Pewnie było już wiele razy, ale... opłata za kubek jednorazowy w #mcdonalds ...

źródło: Screenshot 2024-07-05 a[...]

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@L3gion ale mnie zdenerwowało na orlenie to ostatnio. pół biedy gdzieś tam indziej, gdzie jest to doliczone w cenę, ale na orlenie musisz sobie do kawy jeszcze 25 gr doliczyć XD i cena ostateczna za kawę 12,24 no kto to widzial
  • Odpowiedz
@L3gion: czemu nie zapłaciłem ze zestaw super combo 19.30, tylko 19zl? :(
opłata jak była, tak jest dalej, no ale teraz widzimy to na ekranie zamawiania i to tyle xd nawet na paragonie tego nie ma, więc po co ten bunt niektórych ludzi?
  • Odpowiedz
Teraz taką opłatę masz wszędzie. To nie wymyśl McD.


@Staraagrafka: W normalnych krajach McD oferuje kubki wielorazowe i nie ma tej opłaty. Tak jak zostawiasz im tackę przy śmietniku, tak też zostawiasz kubek.
  • Odpowiedz