Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Mam pytanie do osób obeznanych w temacie bo może to ja jestem w błędzie:
Oto zegarek, noszony od nowości, jak widać nie drogi ale dla mnie ważny. Zegarek potrzebował nowych baterii więc poszłam do bazarowego jegomościa w celu wymiany. Na drugi dzień od zdarzenia tarcza zegara zaparowała i wygląda to tak jak wygląda. I teraz pytanie. Czy to możliwe że takie rzeczy po otwarciu zegarka są normalne? Ja rozumiem że zegarek nie jest wodoszczelny i jestem tego świadoma ale czy każde otwarcie zegarka wiąże się z tym że w momencie deszczu na zewnątrz czy nieuważne mycie rąk tarcza jest zaparowana? Czy da się coś z tym zrobić? Czy zegarek jest już do wyrzucenia bo wilgoci ze środka nie da się już "odparować". Chciałabym wiedzieć bo wymiana zdań z "fachowcem" była ostra i nie wiem kto tu ma rację... Z góry dziękuję za informację.
#zegarki #zegarmistrzostwo
Rycynina - Witam serdecznie. Mam pytanie do osób obeznanych w temacie bo może to ja j...

źródło: IMG_20240705_173733870_HDR

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@JohnnyBezEn: "fachowiec" bazarowy był mi polecany. Naprawdę się nie znam i nie wiedziałam że coś takiego jak wymiana baterii powinna się odbywać u certyfikowanego zegarmistrza.
Też się zastanawiałam czym on to otwierał.
  • Odpowiedz
@Rycynina: absolutnie tak nie powinno byc, oddalas zegarek partaczowi :( Widac ze dekielek nie byl odkrecany tylko zostal doslownie wylamany z obudowy. Dobry zegarmistrz to ogarnie.
  • Odpowiedz
@Rycynina: #!$%@?, ale tego zegarka nie ma co ratowac. On kosztuje bez promocji 130 PLN.

Dobry zegarmistrz to ogarnie.

@EWRNB: I wezmie 2 razy wiecej niz jest warty zegarek.

(bo często tylko tyle potrafią tacy bazarowi spece.

@Del: Ty chcesz naprawiac bazarowy zegarek?
  • Odpowiedz
  • 11
@Proogramista: A czy ja mówię akurat o tym zegarku? Przecież ludzie zanoszą dużo droższe do takich "fachowców", bo przecież po #!$%@? wydawać 15 zł za wymianę baterii w dowolnym zegarku, skoro pan Zdzisiu wymieni za 5 zł. Krytykuję jedynie takich niedorobionych "zegarmistrzów".
OP chciała pomocy, to jej dałem link z namiarami na faktycznych fachowców. Osobiście, mam głęboko, co kto robi ze swoim mieniem. Skoro chce naprawić, bo ma dla niej
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawelkolega: Mam w domu takie magiczne pudełko z narzędziami do zegarków bo mąż sam zajmował się zegarkami w domu. Ale przy moim szczęściu spieprzyłabym ten zegarek bardziej niż ten FACHOWIEC.
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnnyBezEn: Pewnie tak. Jeszcze przy składaniu reklamacji dostałam opierdziel że uszczelka brudna i zegarek nie jest wodoszczelny i w ogóle tory były złe..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz