Wpis z mikrobloga

@HeteroseksualnyWlamywacz: sam jesteś niesamowicie irytujący.

Kazek Węgrzyn top. #!$%@? te swoje głupoty od lat, śmieje się sam do siebie w randomowych momentach, ale nie ma drugiego jak on co robi taką atmosferę samym swoim głosem i zaangażowaniem.

Mówię oczywiście o drugim komentatorze. Sto razy bardziej wole Kazka który przeżywa, niż Zewlakowa czy Podolinskiego.

To że odsunęli Kazka od Borka nalepki na kibel to sabotaż. Ta dwójka była absolutnie przekozacka w
  • Odpowiedz
sam jesteś niesamowicie irytujący.


Kazek Węgrzyn top. #!$%@? te swoje głupoty od lat, śmieje się sam do siebie w randomowych momentach, ale nie ma drugiego jak on co robi taką atmosferę samym swoim głosem i zaangażowaniem.


Mówię oczywiście o drugim komentatorze. Sto razy bardziej wole Kazka który przeżywa, niż Zewlakowa czy Podolinskiego.


To
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: Nie wytłumaczysz. Wujek Kazek z wesela który gada głupoty po prostu jest super prawda panie @peetee??

Kazek, żeby chociaż głupot nie gadał to może by coś z tego było ale gość nawet nie wie kiedy faul jest albo nie zna przepisu ręki.

Nie wiem czy on jest lepszy od Żewlaka. Zewlak jest równie wkurzający ale z innych powodów.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: to wy w ogóle słuchacie komentatorów? XD

Naprawdę któregokolwiek z komentatorów włączacie po to aby posłuchać co ciekawego ma do powiedzenia?

nie wiem stary #!$%@? ja oglądam piłkę nożną żeby sie poemocjonować a nie żeby słuchać #!$%@? jakichś
  • Odpowiedz
@peetee: więcej przeklinaj :)

Tak ja słucham komentatorów bo potrafią zwrócić uwagę na coś istotnego czego nie widać z kamery, a tylko ze stadionu.

Czyli nie słuchasz komentatorów ale fajnie ze sobie krzyczą. Czyli generalnie podczas oglądania meczu potrzebujesz komentatorów jako zastępstwo
  • Odpowiedz
@peetee: Czyli generalnie mógłbym Ci podłożyć jakiegokolwiek randoma byleby blisko pola karnego i podczas strzałów darł japę i byłby spoko? Bo emocje!

Już się nie dziwię że tyłu ludziom się Kazek Węgrzyn podoba jak mają podobne podejście do Ciebie :)
  • Odpowiedz
@peetee mozna powiedziec ze masz racje xD
Proponuje gre, jak Kaziu komentuje to za kazdym razem gdy wymysli nowe slowo, lub powie "mozna powiedziec" pijesz szota. Zobaczymy czy przetrwasz pierwsza polowe xD
  • Odpowiedz
Czyli generalnie mógłbym Ci podłożyć jakiegokolwiek randoma byleby blisko pola karnego i podczas strzałów darł japę i byłby spoko? Bo emocje!


@Darth_Gohan: tak. To tylko piłka nożna. Mało mnie interesują opinie jakiegoś Podolinskiego. 95% komentujących nie ma doslownie nic ciekawego do powiedzenia i prawi banały.

Popularność kanałów typu Kanał Sportowy jest mimo wszystko zaskakująca. Generalnie program Futbol Futbolu chłopaków z goal.pl dobrze podsumowuje te wszystkie formaty "czterech chłopów gada o
  • Odpowiedz