Wpis z mikrobloga

Taka grafika na jakims julkowym fp gentelmen czy cos w tym stylu z fb. To tylko dotyczy kobiet. Jesli chodzi o faceta nie doswiadczysz niczego z tego co tam jest napisane a juz na pewno nie mozesz robic tego co zaznaczylem. Czy jestes w zwiazku czy nie pamietaj, ze jestes sam. Na swinie nie mozna w zadnej sprawie liczyc i nie mozesz o zadnym problemie jej mowic bo cie zaraz zakwalifikuje jako slabego leszcza a one tylko szanuja silnych samcow alfa czadow. Jakakolwiek slabosc chocby minimalna jesli ja okazesz a ona to zobaczy zapamieta to sobie. Kilka razy to zrobisz i jest po tobie gosciu. Albo bedzie po zwiazku i panienka zrobi papa i se pojdzie albo jak jej sie to bedzie oplacac to zostanie z toba ale w glebi siebie bedzie toba gardzic. Nigdy nie mowicie swiniom tego co naprawde myslicie, czujcie i jakie macie problemy. Musicie je sami rozwiazywac i nikt wam w tej sprawie nie pomoze a baba co najwyzej moze ci jeszcze tylko dokopac dodatkowo.

JulianGangol - Taka grafika na jakims julkowym fp gentelmen czy cos w tym stylu z fb....

źródło: 449834421_7913984635306265_2843978702796704790_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@JulianGangol: widziałem jak gość płakał, że nie ma kasy na buty jednocześnie popijając małpkę wódeczki popijając piwkiem, a laska i tak się do niego kleiła
mnie nic nie zdziwi
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Jak sobie ogólnie dobrze radzisz. Kasa jest, znajomi są, to sobie możesz płakać jej w rękaw, no a jak tak nie bardzo, to trzeba kipieć witalnością i dobrym humorem do złej gry. Albo jak masz jakiś zsynchronizowany mózg z femoidem. Ja nigdy żadnego takiego połączenia nie zaznałem, bo nic z nimi nie mam wspólnego.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: No to współczuję związków, bo byłem i w takich, gdzie nie mogłem mieć problemów, ale też w takich gdzie o wszystkim mogłem porozmawiać i widziałem wsparcie.
  • Odpowiedz
@JulianGangol współczuję doświadczeń życiowych. Znam wiele związków gdzie normalnie obie strony mowia o uczuciach i każdy to szanuje ale tak jak pisze @BiauoRycerz nikt nje lubi jak facet płacze jak #!$%@? i jak baba płaczą jak histeryczka. Większość ludzi ceni jak ktoś umie normalnie rozmawiać.
  • Odpowiedz