Wpis z mikrobloga

#!$%@? na wykopie stabilnie xD Patologia i biedactwo narzekające, że BTC spadł xD No #!$%@? straszne, niech spadnie do 0 i was wyczyści debile, bo nie zasługujecie na żaden zarobek jak tak emocjonalnie podchodzicie do pieniędzy.

Albo dobra, anuluję te słowa i przepraszam, przecież to na panikarzach te 5-10% ludzi na rynku zarabia...

Panikujcie i sprzedawajcie swoje bitcoiny :***

#kryptowaluty #bitcoin
  • 8
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Coś Ci się #!$%@?ło. Na tagu są głównie ludzie HODL - cieszą się gdy rośnie, cieszą się gdy spada (bo można dokupić), a reszta to zawistnicy którzy cieszą się jak innym spada, mimo, że sami nie mają w ogóle bitcoina xDDD Ja tam dokupiłem i już jestem na plus :)
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: po prostu się czepiam, sam czasami tak mam. Żeby być dobrym inwestorem trzeba być psychopata bez emocji, oczywiście to nie ja. Generalnie się zgadzam tylko dałem za nisko ordery a to nie chce spadać :(
  • Odpowiedz
psychopata bez emocji


@wex009: albo przejść swoje, swoje błędy popełnić, zahartować się i mieć xx lat doświadczenia.

Da się to wyrobić, skoro nawet w relacji z laskami z emocjonalnego gościa da się przejść do wyrachowanego #!$%@?, to z pracą/giełdą i innymi dziedzinami jest to samo.

także albo byś psychopatą albo swoje wycierpieć, nie ma drogi na skróty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz