Wpis z mikrobloga

Stanoski: Co sądzicie o zakazie sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych?
Typiara od uzależnień: jesteśmy oblężeni alkoholem poprzez reklamy i sprzedaż w każdym możliwym miejscu, a to powoduje, że zażywanie alkoholu rośnie
Śpiewak: Tysiące osób nigdy nie piło alkoholu, a są jego ofiarami. Poprzez alkoholizm w rodzinie, poprzez pijanych kierowców i nie tylko. Coś trzeba z tym zrobić.
Bono-Lenin: Ja jestem wolny i dorosły i sam se będę decydował czy chce się napić czy nie, bo jestem wolny i dorosły i wolny jeszcze. I dorosły.
Liroy: Nie ma co dyskutować, trzeba jarać i pić, bo tylko to nam zostało hehehehe, jaranko, buszek, palylylylymy
Gwiazdowski: Powiem anegdotkę. W 1978 roku w Stuttgarcie słynny ekonomista Bob Starovski wchodząc w dyskusję z abstynentami na kanale 50 niemieckiej telewizji powiedział "piećdziesionę to ja sobie #!$%@?ąłem przed programem" hehehehe

Tak wyglądała mniej więcej cała dyskusja. Jeszcze Liroy to tam #!$%@?, pajac od zawsze i klaun w polityce pokroju Kukiza czy innego Jakimowicza. Ale Gwiazdowski serio uznawany jest przez ameby prawackie za jakiegoś guru xDDDDD

#kanalzero #alkoholizm
wcfilmowe - Stanoski: Co sądzicie o zakazie sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowyc...

źródło: zerooo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz