Wpis z mikrobloga

tworzymy historię parapety! u grażynki od buddy (jak wiadomo to jej restauracja, ona wcale nie jest słupem) 6 sztuk pierogów z baru mlecznego, kosztuję, uwaga! 35zł, tak 35zł za 6 sztuk pierogów z jagodami a na to śmietana, tak samo jak w barach mlecznych. kupujcie losy! "rozdajemy" samochody, pozdroo
#famemma #budda
kr4wy - tworzymy historię parapety! u grażynki od buddy (jak wiadomo to jej restaurac...

źródło: obraz_2024-07-05_115403000

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123: Borówka jest większym owocem, mającym niebiesko-fioletową barwę, a jej skórka bywa nierównomiernie zabarwiona. Natomiast jagody są mniejsze, mają intensywnie fioletową, prawie czarną barwę. Przekrój owocu ujawnia, że miąższ borówki jest jasny, beżowy, podczas gdy jagoda ma fioletowy miąższ. Walory smakowe jagoda >>>>>> borówka. Jagoda zawsze trzyma cenę.
  • Odpowiedz
  • 9
@kr4wy no dobra #!$%@? serio to wygląda obrzydliwie i mało tego jest. On myśli że jak da 100zl za kotleta i pół kartofla do tego bez surówki to nagle wszystko będzie schodziło. To nie wygląda jak jedzenie od jakiegoś kozaka i pewnie tak nie smakuje. Tfu na takich naciągaczy #!$%@? ale mnie #!$%@? tacy ludzie
  • Odpowiedz
@SoSweetAcme: na ten moment wiemy, że brakło Ci argumentów, a umiejętność czytania trzeba poprawić skoro nie widzisz co jest po slashu, cóż liczyłem na jakąś grę słowną z argumentami, ale za oponenta mam dziecko, szkoda, idę szukać dalej
  • Odpowiedz
@SoSweetAcme: nie jest okej za 6 pierogów, właśnie przez takie coś ceny we wszystkich restauracjach, budach, foodtruckach idą w górę bo ludzie dają się dymać i to kupują
  • Odpowiedz
Wygląda na idealne miejsce do prania brudnej kasy. Ups, idealne miejsce do tworzenia historii.

Ciekawe czy zatrunia na umowę o pracę?🤔
  • Odpowiedz
@SoSweetAcme cena jagody (na 04.07.2024 r.) to, uśredniając, 39 zł/kg lub 20 zł za słoik 0,75L.
Do 6 pierogów nie da nawet po garści do pieroga (zakładając, że to nie jakaś mrożona garmażeria) to nadal prawie 6 zł za pieroga to lekka przesada. Nawet licząc pozostałe opłaty za lokal, bo to są najzwyklejsze pierogi z kleksem śmietany.
  • Odpowiedz