Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja siostra (rocznik 2010) została zindoktrynowana przez środowiska transów na serwerach #discord. Ma w pokoju flagę #trans (taką niebieskoróżową z białym paskiem pośrodku) i jak rozmawia ze znajomymi na czacie głosowym, to używa męskich zaimków. Jak to cofnąć? Co zrobić, żeby posłuchała, zamiast powiedzieć coś w stylu "jesteś cis hetero białym facecikiem i nie obchodzi mnie twoje zdanie"? Była normalna, zanim zaczęła wbijać na głosowy. Nawet nie zależy na tym, żeby ją zindoktrynować politycznie tylko przede wszystkim wybić z głowy jakieś terapie hormonalne w przyszłości albo operacje "korygujące płeć" czy czego tam ta zgraja discordowych psycholi nie wymyśli. Matka nie widzi w tym nic złego, bo jest tolerancyjna, a ojczym to już chyba stracił wszelaką nadzieję. Dalsza rodzina nie chce się mieszać. Mirki co robić?

#bekazlewactwa #lewackalogika #lewactwo #4konserwy #bekazpodludzi #lgbt #gender



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: znajdź jej robotę na budowie, w kopalni, przy budownictwie drogowym lub jakąś inną którą wykonuje duży chłop, niech popracuje tam chwilę i zobaczymy czy się odnajdzie w świecie ciężkiej fizycznej pracy i wszelako pojętej równości
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no jest zaburzona, a oni tylko dalej jej sposób na ujście tego zaburzenia w tym kierunku.

Przede wszystkim nie pozwolić jej robić nic pochopnie i robić jej nic na stałe, żadnych operacji.

Jeśli zwykłe rozmowy nie pomogą to niestety, trzeba się odciąć i robić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A może ona ma rację- ma zespół Morrisa przykładowo. Pytałeś rodziców, czy interpłciowość nie wchodzi w grę?
To są fakty a nie lewackie wymysły więc może lepiej się nie wtrącaj i zostaw to rodzicom- może wiedzą coś czego nie wiesz ty.
No ale tak- najlepiej to przyrżnąć pasem i wybić z głowy.
Wyklucz najpierw poważne problemy a potem zwalaj to na młodzieńczą głupotę.
  • Odpowiedz
Moja siostra (rocznik 2010) została zindoktrynowana przez środowiska transów na serwerach #discord. Ma w pokoju flagę #trans (taką niebieskoróżową z białym paskiem pośrodku) i jak rozmawia ze znajomymi na czacie głosowym, to używa męskich zaimków. Jak to cofnąć? Co zrobić, żeby posłuchała, zamiast powiedzieć coś w stylu "jesteś cis hetero białym facecikiem i nie obchodzi mnie twoje zdanie"? Była normalna, zanim zaczęła wbijać na głosowy. Nawet nie
  • Odpowiedz
Syn wykopek, córka discordowy trans, oboje siebie warci xD
Matka to musi miec zajebiste cycki i dupe, albo w #!$%@? bogata ze ojczym na taki zestaw sie zgadza xD
  • Odpowiedz
Przykro mi, teraz już musi się kolegować ze swoimi tęczakami i czekać aż spotka ją coś złego z ich strony. Później już tylko na badania do Choroszy, psychoterapia i będzie git po 2~3 latach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A ja bym odpuścił. Ma opiekuna prawnego co jak nie widzi problemu to jeszcze przez gadki co jej robisz, czy jakieś możliwe działanie, ściągniesz kuratorium czy opiekę społeczną wam na głowę. Mało realne, że jej nie przejdzie. Gorzej poważnie jakbyś miał brata Dominika co czuję się Dominiką. Nie dość, że w szkole miałby ciężko z noszeniem pod spodenki gimnastyczne damskich majtek, to ogolone nogi spotykałaby się z wyszydzaniem, dłuższe
  • Odpowiedz