Wpis z mikrobloga

Byłem na wioskowej rozmowie w sprawię internetu światłowodowego. Poszło bez większych problemów, ludzie podpisywali zgody jak kredyty.

Jako jedyny podjąłem dyskusje w sprawię operatora i tu był zonk. Przyszły głównie starsze osoby, nikt nie wiedział o co chodzi i nikt mnie nie poparł. Jeden koleś nawet stwierdził ze pewnie ceny nam obniżą, handlowiec przytaknął i tyle. Strasznie żałuje że nie wydrukowałem sobie ofert tego operatora i innych dla porównania.

Tak czy inaczej na umowie nic nie ma, ale nieoficjalnie przez 5 lat ma być asta net.

#swiatlowod #swiatlowody #internet #astanet
K-S- - Byłem na wioskowej rozmowie w sprawię internetu światłowodowego. Poszło bez wi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Stay12: Nie widzieli, a jak powiedziałem że jest trzy razy drożej niż u konkurencji to gościu zaczął że różnica wynosi kilka złotych. Zresztą wiesz jak jest, młodsi powysyłali babcie te przyszły na plotki.

Inna sprawa ten operator jest inwestorem a ceny wziąłem z ich strony internetowej tak więc nie wiem czy nie dadzą jakiś promocji.
  • Odpowiedz
@Stay12: Stekanie, nikt nie ma swiatlowodu to winduja ceny. Na dodatek ich nie obniza bo w praktyce jest jeden dostawca z ktorego beda zmuszone inny firmy korzystac zeby uniknac kosztu ciagniecia walsnego kabla.
  • Odpowiedz