Wpis z mikrobloga

prime mma posłuchało rad wykopków i zamiast zorganizować mega zadymiarską walke kaczor vs natan to dadzą walke z lordozą xd teraz bedziecie sie spuszczać jak kaczorek będzie muzyczke z telefonu puszczał i wyzywał od kaszanek, ten tag przejęły jakieś k---a stypiarze zdecydowanie
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajmun: Walka Kaczora z Natanem nie ma sensu bo Kaczor jest śmiesznym głupkiem a nie turbo prawilniakiem, jest zbyt luźny, i jeden przyćmił by drugiego, i byś pisał, ooo ale TEN X gość słabo wypadł
  • Odpowiedz
@H0nney druga sprawa że Natan udaje zadymiarza a kaczor nim po prostu jest stąd to kaczor pokazałby mu prawdziwa patologie i ambaras, to wszystko na spontanie
  • Odpowiedz
@H0nney: racja, ale z drugiej strony co do lordozy poddymi ? przeciez szczerze mowiac to on jest za glupi zeby inteligentnie do krasuty sie pruc, idealnym zestawieniem byloby natan vs krasuta i jazdy z paletami albo cos
  • Odpowiedz
@jajmun: Natan tylko kreuje się na Indygo a Kaczor to autentyczny p---b indygo który nawet nie znał ozdoby i nie siedział w wykopowo memowym światku tylko po prostu urodził się z naturalnym talentem zadymiarza. Natan może mu lizać bażanty
  • Odpowiedz
@alljanuszx ??? XD ja mu do szklanki nie zaglądałem, chłopa kojarzę już od dawna i wiem że to zadymiarz bez alko, charakter p----a a alko to tylko potęguje i zdejmuje hamulce
  • Odpowiedz