Wpis z mikrobloga

Mam parę pytań odnośnie koncertu Metallici na Narodowym i odnośnie tego, co #!$%@? Ticketmaster.

Bilety są tylko mobilne i są tylko na moim koncie na stronie Ticketmastera. Nie ma opcji pobrania biletów do pdfu. Mam je dwa, bo jadę z żoną.
Mogę zrobić zrzut ekranu i zapisać je w galerii? Kto je sprawdza, jakiś gość czy tylko skaner z otwieraną bramką? Mam się zalogować na konto, wejść, wylogować, później ma się zalogować żona i ona ma wejść?

Jak to jest z tymi bagażami? Ponoć nie można mieć nawet najmniejszego bagażu. Gdzie mam #!$%@? mać schować portfel? Nerka nie przejdzie? Zawsze Ticketmaster tak #!$%@?? Chyba jest coraz gorzej. Pewnie chodzi im o to, żeby ludzie korzystali z platynych depozytów.

#metallica #ticketmaster #pgenarodowy #koncerty
  • 12
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942 też się zastanawiam bo bym wziął nerkę na graty a nie upychał jak menel po kieszeniach. Co do biletu to zrzut ekranu by pewnie wystarczył, ale w sumie nigdy nie byłem wcześniej na narodowym jako widz więc nie potwierdzę
  • Odpowiedz
  • 2
@Boncz3k zrzut ekranu nie przejdzie, czytałem właśnie na ich FAQ. Musisz zalogować się na apke Ticketmastera i tam wybrać bilet do odbicia. Jeśli masz bilety innych osób na jednym koncie, to oni muszą założyć sobie konto a Ty musisz przetransferować im bilety. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: O ile nie wybieram się na ten koncert, tak po przygodzie ze spalonym podświetleniem wyświetlacza smartfona, na szczęście chwilę po wejściu na teren koncertu, zawsze dla bezpieczeństwa robię sobie wydruk kodu QR wyciętego ze zrzutu ekranu i wchodzę tylko przy jego użyciu - nikt nigdy nie kazał mi nawet wyciągać smartfona, byłem wpuszczany bez okazywania dowodu osobistego, a widziałem i kwiatki w postaci wpuszczania na podstawie kodu kreskowego zczytanego
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: Będzie dokładnie tak samo i nie musisz niczego takiego robić. Oni są cięci na próby wejścia z bagażem (kiedyś większym od formatu A4) lub kolorowymi napojami, bo na obydwu tematach dodatkowo dobrze zarabiają i jeśli przyjdziesz z bagażem to weź kasę na depozyt, a w przypadku napoju różnego od wody lub Sprite'a w butelce od wody, od razu do kosza na bramce i możesz sobie kupić np. Tyskie z
  • Odpowiedz
Dziwi mnie trochę wymóg aplikacji, przecież i tak i tak skanują kod QR, więc bez różnicy czy zrobisz screena, wydrukujesz czy przerysujesz.
Jak ktos nie ma odp. telefonu (np. dziecko czy starsze osoby), no to co, to samo ;P
  • Odpowiedz
@maly1234: @TryWalkingInMyShoes
Chciałem, aby było tak, jak oni chcą. Zrobiłem drugie konto żone i chciałem dokonać transferu biletu na jej konto, ale dziś... nie mogę tego dokonać. 'Transfer biletu niemożliwy'. Nie napisali dlaczego. #!$%@?. Czyli co, jak wejdę to mam rzucić telefon żonie aby ona zeskanowała drugi bilet?

Piszę to przypuszczając, że nie mogę (według regulaminu) wejść za pomocą screenshota albo wydruku.

To jakaś kpina z nimi.
  • Odpowiedz