Wpis z mikrobloga

@Kempes: o, skoro FSB postanowiło aresztować człowieka powiązanego z Konfederacją, to chyba mamy dowód na to, że Konfa jest anty-rosyjska.
  • Odpowiedz
@Kempes: albo uwiarygodnienie typa, zamiast uciekać do Rosji po prostu dali powód do zatrzymania i jego pobytu tam by nie był uznany tu za ruską wtykę
  • Odpowiedz
via Android
  • 58
@zobq A po czym wnosisz, że FSB jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji? XD
Mnie bardziej interesuje, w jakiej sprawie ten businessman z Polski pojechał do kacapstanu?
  • Odpowiedz
@zobq A po czym wnosisz, że FSB jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji? XD


@Kempes: bo przyjmujesz zarzuty przez nich postawione jako prawdziwe, proste.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@zobq Jedyne co jest prawdziwe, to że zapłacił kaucję. Reszta to domysły.
Moim zdaniem pojechał kręcić lody w kacapstanie, pomimo sankcji i tego, że kacapstan to kraj zbójecki. Widocznie mu to nie przeszkadza. Ale za to należymy się lepa na łeb.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zobq Mój wpis to tylko drwiny z twojego wpisu "to chyba mamy dowód na to, że Konfa jest anty-rosyjska" (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kempes: Facet ma hodowlę zwierząt na futra. W Rosji jest zimno, a także Rosjanie lubią kicz i pozerstwo - więc tam każda baba musi mieć futro, choćby z poliestrów. Prawdopodobnie skórki były ofiarami moskiewskich kontrsankcji, a żona pogranicznika dostała wybrakowany płaszcz.
  • Odpowiedz
Ot tak prosto 2,8 mln zł kaucji z portfela sypnąć, to rzeczywiście rolnik musiał mieć biedę w domu i prawdziwe powody do protestów.

...

No chyba że kaucja i jej zapłata jest fikcyjna, a jej zwrot za to nastąpi już oficjalnym kanałem przelewem na konto w ramach wynagrodzenia za dzielną służbę dla kacapstanu - jak by nie było sprawa dla ABW
  • Odpowiedz