Wpis z mikrobloga

Kiedyś doznałem małego szoku jak się dowiedziałem, że ludzie specjalnie sobie przyciemniają lampy w autach jak na zdjęciu.

Jak pierwszy raz zauważyłem, że pojawiają się takie auta na drogach, to od razu przyszło mi do głowy, że to jakieś tanie zamienniki. W ogóle nie brałem innej opcji pod uwagę, że ktoś montowałby sobie coś tak lipnego z innego powodu niż cena xD

Ps. Jak się komuś podoba to jego sprawa, nie wnikam w czyjeś upodobania xd

#samochody
Murasame - Kiedyś doznałem małego szoku jak się dowiedziałem, że ludzie specjalnie so...

źródło: Screenshot 2024-07-04 090113

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Murasame a ja wnikam bo jeździ u mnie w mieście Ukrainiec który ma lampy tak mocno przyciemnione że go nie widać z tyłu
świateł stopu też nie widać bo nie świeci tylko leciutko zmienia się kolor lampy z czarnego na mniej czarny
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet te lampy w zielonym golfie
potem były niebieskie lampy w golfie harlekinie (wtedy nie kosztował majątku jak dziś tylko jakieś marne grosze ze zbierania szparagów u Niemca)

fajne to było w sumie ładnie wyglądało
  • Odpowiedz
@Murasame: mam przyciemnione lampy przednie w czarnej panamerze, bez tego wygląda dużo gorzej. Jak mi się dzban pies do tego dowalił, to powiedziałem, że to fabryczne przyciemnienie i się #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet Bagiety na ogół są tępe a te z drogowki w ogóle się nie znają na motoryzacji.

Mnie kiedyś zatrzymały bo miałem obrysowki. Kolesiowi nie pasowały bo na bank są w kierunkowskazach. Mówię panie ale kierunki są tutaj! xD Kazal zalaczyc i nagle zgłupiał na całego xD Zaczął mi wymyślać pierdy ze z Ameryki a ja do niego że jak Belgia jest w Ameryce to ok xD
#!$%@?ł się i kazal
  • Odpowiedz