Wpis z mikrobloga

Rosyjska armia inwazyjna przedarła się przez ukraińską linię obrony i posunęła się trzy kilometry do Pivnichne i Zalizne .

Jakakolwiek strategia Ukrainy zakłada zatrzymanie rosyjskiego natarcia w obwodzie donieckim – ona nie działa.

#wojna #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • 8
@robertkk: Kompromituj się dalej to był najlepiej ufortyfikowany teren ZSU i coś tam się zadziało niedobrego wielu Osintowców ci to powie .
  • Odpowiedz
@robertkk chłopie, jak popatrzysz na mapę Ukrainy, to zobaczysz, że pod okupacją jest jakaś jedna czwarta terytorium kraju, w tym najważniejsze okręgi przemysłowe i elektrownia jądrowa. A Ty to przedstawiasz w taki sposób, jakby Rosja w wyniku tej wojny zajęła kilka wiosek i bajora.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: ale ja wiem ze pod okupacja jest 20% kraju, nie czytasz ze zrozumieniem. Chodzi mi o postepy po zdobyciu tego, gdzie rosja sie wlecze tak, ze predzej jej sie skoncza ludzie niz dojdzie do kijowa
  • Odpowiedz
@robertkk nie ma to znaczenia: to Ruscy są stroną dominującą i pozostającą w ofensywie i to oni decydują, jak ten konflikt prowadzić. Nie obawiałbym się na Twoim miejscu o zdolności odtworzeniowe ruskiej armii, bo one są zdecydowanie większe od potencjału Ukrainy. Już tysiąc razy mieli nie mieć kim i czym walczyć i jakoś są w stanie prowadzić działania na kilku kierunkach. Być może więc straty orków są zawyżane przez naszą propagandę?
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: rosja nie decyduje jak ma prowadzic konflikt tylko nie ma wyjscia, moze albo sie zawinac do rosji albo atakowac i nalegac na rozmowy pokojowe w celu zachowania chociaz krymu i wschodu ukrainy, bo sama juz nic nie osiagnie. W tej chwili jest wyscig z czasem, ktory rosja przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz