Wpis z mikrobloga

@johnny-b100: nie będzie.

ram ddr4 za ponad 700zł, aio drogie do procka który go nie potrębuje, tym bardziej, ze zamiast tego można kupić coś współczesnego na am5?
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: zbytnio sie na tym nie znam dlatego poprosiłem o zrobienie zestawu do 4k i taki zestaw został mi zaproponowany, a wrzuciłem zapytanie tutaj aby sie upewnić.
Jeśli możesz napisz mi co byś wziął zamiast tego co jest w koszyku. Dzięki za chęci i poświęcony czas
  • Odpowiedz
@johnny-b100: daj sobie spokój z tym sklepem, to co ci dobrali jest źle zestawione i powinno kosztować o co najmniej kilka stów mniej. Wyżej masz gotowe rozwiązanie. Możesz też odezwać się do mirka @majk3l i ci ogarnie to dużo lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@balrog84: jeśli chodzi o obudowę to sam napisałem do osoby która robiła ten zestaw że może być budżetowa bo nie przywiązuje do tego uwagi. Dlatego została wybrana za taką cenę.
  • Odpowiedz
@johnny-b100: Bo dla ciebie nieważny był jej wygląd, ale obudowa też jest dość istotna z punktu widzenia odprowadzenia ciepła, tego co w niej zmieścisz, czy się nie powygina w palcach jak plastelina itd... Serio odpuść ten zestaw z komputronika.

na ceny w sklepie raczej nic nie poradzę

edit: no właśnie poradzisz, zmieniając zestaw, dobór elementów, sklep albo dostawcę
  • Odpowiedz
@johnny-b100: Przecież Ci wysłałem zestaw wyżej. Masz tam gotowca z linkiem do koszyka w sklepie Jeśli 4500 to za dużo, zjedź sobie po tych polecanych zestawach poziom niżej i tam za 3000 masz coś bez budy. Możesz wtedy jeszcze delikatnie upgrade'ować. Problemem tego sztywnego budżetu jest przeskok z platformy AM4 na AM5, warto dopłacić do AM5.
  • Odpowiedz
@johnny-b100: na współczesnej platformie dającej szanse na ulepszenie czegoś. obudowa losowa z siatką na froncie, możesz brać inną. zostaje tutaj 1300 na grafe, parę stówek wiećej jak się utnie na chłodzeniu/zasilaczu ale raczej bym tego nie robił tylko dozbierał jak już.

jak nie chcesz dokłądac to raczej nic lepszego się nie zmiesci od 6750xt
https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-msi-radeon-rx-6750-xt-mech-2x-12gb-gddr6-at-morele-857059

i tu bym dołożył do 7700xt z kodem WAKACJE24 jest
10129 - @johnny-b100: na współczesnej platformie dającej szanse na ulepszenie czegoś....

źródło: Screenshot 2024-07-03 201445

Pobierz
  • Odpowiedz