Wpis z mikrobloga

Tak oglądam te filmy na youtube raz po raz i doszedłem do wniosku, że nierozważne jest jeżdżenie bez rejestratora (chociaż długich dystansów nie robię, ale zawsze).

Szukam więc jakiegoś z dobrym stosunkiem jakość - cena. Bez wodotrysków - co by był godny zaufania, nie wieszał się, nagrywał w wystarczającej jakości aby odczytać tablicę (również w nocy).

Co polecicie? Xiaomi?

#pytanie #kiciochpyta #samochody #motoryzacja #polskiedrogi
ATAT-2 - Tak oglądam te filmy na youtube raz po raz i doszedłem do wniosku, że nieroz...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Xiaomi?


@ATAT-2: tak.
a raczej 70mai
mam od 4 lat i gdyby co jakiś czas mi nie gadał, że rozpoczyna rikording imerdżensi widjoł to bym o nim zapomniał. Nagrania są ok, widać tablice rejestracyjne za dnia i w nocy.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: tak w sumie swoje założenia spełnia i jestem z niej zadowolony. Jedynie co pierwsza kamerka mi wysiadła ale na okresie gwarancji i wymienili mi na nową, tylko trzymałem ją w aucie cały czas, więc mróz w zimę a potem ciepło w lato mi ją rozwaliło. Teraz po prostu w zwykle dni zostawiam a jak jest bardzo mroźno czy bardzo gorąco to biorę ze sobą do domu. Oczywiscie gdy reklamowałem
  • Odpowiedz