Wpis z mikrobloga

@Andrzej_Buzdygan: Używam chociaż nie Merrella tylko Campera. Nie zdecydowałem się na nie z uwagi na całą prozdrowotną otoczkę zbudowaną dookoła barefoot - po prostu mam tak szerokie człapy (dokładnie rozstaw palców u stóp), że tylko w tego typu butach nic mnie nie uciska. Poleciła mi je również fizjoterapeutka, jako buty na co dzień z uwagi na początki haluksa. Patrząc na to co producenci obuwia odwalają w kwestii miejsca na palce
  • Odpowiedz
@czleniu: Dzięki. No ja też mam szeroką stopę. Teraz noszę new balance. Niby wygodne, ale dopiero gdy się rozepchną konkretnie w środku. Dzięki za opinię. Ogarnę sobie tą firmę o której wspomniałeś. ()
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: @czleniu popatrzcie na buty marki altra, jesli brak wam miejsca na palce, ewentualnie szukajcie czegos z oznaczeniem WIDE lub E przy rozmiarze.

Altry idzie w dosc sensownych cenach dostac na zalando-lounge praktycznie co 3/4 dni jest jakas okazja sportowa. W PL ich ceny po sklepach skutecznie odstraszaja.

Co do barefoot, to byl z 10 lat temu jak nie lepiej mocno grzany temat, niski/zerowy drop, niewielka amortyzacja wszystko co ma jak najbardziej przypominac bieganie boso, ale bez jego wad czyli kompletny brak ochrony stopy.
Jedni chwala, inni narzekaja ze brak spadku pieta palce, to proszenie sie o
  • Odpowiedz