Wpis z mikrobloga

Siema mirki za 2 tygodnie planuję bikepacking na 2 noce spanie u gospodarzy raczej. Dystans 311 km raczej na lekko bez zbędnych gadżetów MTB mam taką trasę jeszcze nie byłem w tych rejonach może ktoś z was był tam i może coś powiedzieć o warunkach jakie drogi z opisu trasy wynika że leśne drogi i asfalt niestety nie pamiętam opisu pliku gpx a był polecany z jakiegoś magazynu rowerowego co warto zobaczyć po drodze ?
#mtb #bikepacking #rower #strava
Zwiedzam - Siema mirki za 2 tygodnie planuję bikepacking na 2 noce spanie u gospodarz...

źródło: Screenshot_2024-07-03-12-38-02-539_cz.seznam.mapy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@grap32: standard klucze powerbank kabelki ładowarka 2 komplety ubrań na rower jedna bluza jedne długie spodnie jedna dętka wosk do łańcucha moje odkrycie tegoroczne bike7 250 km bez smarowania łańcuch i kaseta jak nowe zero brudu podejrzewam że te 311 by bez smarowania pojechał ale wezmę bo mało miejsca zajmuje fotka z wyprawy 5 dniowej tak że będzie tego połowę mniej w tobołku
Zwiedzam - @grap32: standard klucze powerbank kabelki ładowarka 2 komplety ubrań na r...

źródło: IMG_20240611_101127

Pobierz
  • Odpowiedz
co zabierasz do czyszczenia i smarowania łańcucha?

Chłopie, to jest 300km. Tutaj ewentualnie można zabrać smar na dolewkę w razie deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grap32:

@Zwiedzam
Podrzuć gpx'a lub link do trasy. Mam sprzęt do zaktualizowania to mogę ją wirtualnie przejechać
  • Odpowiedz