Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem że powrót do Tibijki po 13 latach wywoła we mnie tyle radości xD Masa wspomnień, nostalgii, miejsc które wywołują uśmiech na twarzy. Dobrze że okres jałowy w robocie to można tłuc levele, a jeszcze mi za to zapłacą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z racji że większości nie chce się levelować od nowa postaci, tylko kupują gotową to wszystkie poradniki są w najlepszym przypadku z 2018 roku. Dodali jakieś nowe, ciekawe miejsca do expienia na low lvl? Paladyn na 25 lvlu prosi o porady.
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
Dodali jakieś nowe, ciekawe miejsca do expienia na low lvl? Paladyn na 25 lvlu prosi o porady.


@Nikczemny_Pomidor: ten czas tak zleciał, że cieżko sobie przypomnieć czego nie było 13 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba bardziej mechaniki i dodatki powinieneś przejrzeć, zależy czy grasz pod expienie czy chcesz profitować
ogólnie, jak grasz low lvlem, to bestiarka bestiarka i bestiarka, wbijasz te gównomoby po 500
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor:

No też tak miałem, twało to jakąś godzinę, potem się wylogowałem.

Ta gra nadal ma sens np. jak się gra w to z grupką ludzi i głównie gada na jakimś dc i gra się w tle tych rozmów. Nie widzę dzisiaj sensu znowu bić w kółko tych samych mobków, żeby wbijać poziom bez celu.
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor ja ci polecam robić questy, bestiarke wbijać na ciekawe respy i szybko zmieniać jak się znudzą. Nie przejmować się tym żeby był cały czas najwyższy xp/h.
No i najważniejsze chyba to nie sprzedawać tibia coinow za gp tylko samemu zbierać kasę na upgrade ekwipunku, suple itd
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: jak odpalisz cyclopedie to masz spis potworów tibijskich. Jak zabijesz 500 tych słabszych to dostajesz 15 charm punktów i idziesz dalej.

https://tibia.fandom.com/wiki/Cyclopedia#Bestiary

Ogólnie taki cel długofalowy, bo ja np. wbiłem 100 poziom a nie zdobyłem jeszcze żadnego charmu (trzeba minimum 500 czy 600 punktów).

Natomiast skupienie się na bestiarce sprawi że będziesz polował różne potwory a nie siedział na jednym expowisku przez 50 leveli
  • Odpowiedz