Wpis z mikrobloga

@arkadi2020: Śpiewak to prawdziwy lewicowiec, brakuje takich w Sejmie. Posłanka Matysiak taka też jest, ale musieli ją w związku z tym usunąć, bo polska lewica sejmowa to tylko okłamywanie wyborców dla posady w PE jak Biedroń.
  • Odpowiedz
le musieli ją w związku z tym usunąć, bo polska lewica sejmowa


@djtartini1: Usunęli ją bo się zwąchała z pisowcem (nie żeby mi to przeszkadzało, bardzo kibicuję temu przedsięwzięciu i mojej ulubionej Pani Poseł ()
  • Odpowiedz
@djtartini1 Hejt na Matysiak niewspółmierny względem czynu, ale nie bez powodu PRAWDZIWA LEWICA z Razem uruchomiła procedurę dyscyplinarną wobec jej. Mówiąc krótko, Matysiak swoją osobą wybieliła brudny ryj Horały przy czym sama się #!$%@?ła i przy okazji triceps poszło na partię. Horałe interesuje wspinanie się po szczeblach partii, a nie sukces CPK.
  • Odpowiedz
Mówiąc krótko, Matysiak swoją osobą wybieliła brudny ryj Horały przy czym sama się #!$%@?ła i przy okazji triceps poszło na partię.


@PiccoloColo: @WielkiPowrut88 Niby tak, ale na jakiej podstawie- to jest subiektywna opinia i precedens- mogła nie spodziewać się takiej reakcji. Tym bardziej, że za głupsze teksty senator Górska nie została ukarana, nikt też nie odpowiada za słabe wyniki wyborcze itd. Tłumaczenia Razem może trochę rozumiem jako osoba ale
  • Odpowiedz
@djtartini1 Tylko Razem nie prowadzi nagonki na Matysiak, wręcz przeciwnie. Głupie teksty, to jeszcze nie działania wbrew partii.

Ja naprawdę oceniam Matysiak bardzo wysoko względem pożyteczności publicznej i nóż mi się otworzył w kieszeni, gdy głównie libki zrobiły z niej drugą Pawłowską. Prawdę mówiąc podejrzewam małą desperację i podwyższone ego względem fejmu, przez co Matysiak postanowiła zrobić jednoosobową szarżę. Jakiekolwiek procedur partyjne też są potrzebne.
PiccoloColo - @djtartini1 Tylko Razem nie prowadzi nagonki na Matysiak, wręcz przeciw...

źródło: temp_file4307675838459315586

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 10
@djtartini1 tak, to prawda, obserwuje go jakis czas i trzeba mu przyznac, ze trzyma sie swoich pogladow i walczy o to co uwaza, w jego ocenie, za sluszne. Brakuje takich ludzi w sejmie z kregoslupem moralnym troche bardziej sztywnym niz guma.
  • Odpowiedz
Posłanka Matysiak taka też jest, ale musieli ją w związku z tym usunąć, bo polska lewica sejmowa to tylko okłamywanie wyborców dla posady w PE jak Biedroń.


@djtartini1: Wywalili ją bo swoim zachowaniem legitymizuje i daje wiarygodność grupie przestępczej zwanej pis. Jak już ktoś zauważył ona już występuje w Republice
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm

>Posłanka Matysiak taka też jest, ale musieli ją w związku z tym usunąć, bo polska lewica sejmowa to tylko okłamywanie wyborców dla posady w PE jak Biedroń.


@djtartini1: Wywalili ją bo swoim zachowaniem legitymizuje i daje wiarygodność grupie przestępczej zwanej pis. Jak już ktoś zauważył ona już występuje w Republice


Od daw się występuje w Republice, co niekonieczne czynię jako zarzut.
  • Odpowiedz
Śpiewak to prawdziwy lewicowiec, brakuje takich w Sejmie


@djtartini1: skoro nie ma poparcia społecznego, to znaczy, że go nie brakuje. Śpiewak obecnie to bardzo antypatyczny gość specjalizujący się w sygnalizowaniu cnoty. Po aktywiście walczącym z reprywatyzacją już niewiele zostało.
  • Odpowiedz
Śpiewak to prawdziwy lewicowiec


@djtartini1: Śpiewak lubi robić sobie dobrze pod publiczkę, ale jak był przewodniczącym stworzyszenia Miasto jest Nasze, to wyszło jego narcystyczne szydło z worka, tak że nawet profil na facebooku im #!$%@?ł, bo uważał, że to jego po odejściu.
  • Odpowiedz
skoro nie ma poparcia społecznego, to znaczy, że go nie brakuje.


@LebronAntetokounmpo: No nie wiem czy nie ma poparcia społecznego- bo lewica go nie dała na listy wyborcze. Za to dała Żukowską i ktoś może powiedzieć, że przecież tysiące ludzi na nią głosowały więc takowe musi mieć wielkie- ale była na bardzo dobrym miejscu na liście i powinna mieć dużo lepszy wynik.
  • Odpowiedz
  • 12
@djtartini1 "lewica" sejmowa to jest jakiś nieśmieszny żart. Ludzie raczej chorzy psychicznie niż poważni politycy. Od jakiegoś czasu słucham na YouTube "Dwie Lewe Ręce". Mimo, że daleko mi do przekonań lewicowych to tych dwóch panów dobrze się słucha. Z taką lewica można rozmawiać, współpracować i w konsekwencji dojść do konstruktywnych wniosków działań.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Teksty a zakładanie stowarzyszenia z pisowcem to trochę dwie różne sprawy xD Poza tym, co jeśli okaże się, że konkretnie Horała jest w coś umoczony? U pisowca to byłoby coś nietypowego ( pis ma tyle szemranych spraw na koncie, że o ja #!$%@?)?

Wtedy cała partia obrywa za Matysiak rykoszetem. To co zrobiła Matysiak było zwyczajnie idiotyczne.
  • Odpowiedz