Wpis z mikrobloga

Mam pytanie #podroze #azja, co lepsze na objazdowy 17 dniowy trip, Melezja czy Indonezja? Chcemy z żoną klasycznie przylecieć, chwilę odpocząć i objechać w tym czasie 5-7 ciekawych miejsc. Biorę pod uwagę początek pory deszczowej i tu i tu.

Jak macie jakieś typy tu czy tam, będę bardzo zobowiązany.
  • 6
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: w obu przypadkach wypadałoby zobaczyć Borneo, co oznacza podróż samolotem, a więc i zmianę samochodu. Dlatego możesz rozważyć nawet oba te kraje.

Jeśli odpuścić Borneo to Malezja będzie łatwiejsza, bo Indonezja jest w kilku kawałkach. Na Penang w Malezji dojedziesz mostem, nie wiem czy jest prom ssamochodowy na Langkawi, pewnie jest. Przy okazji Malezji można zobaczyć Singapur, ale nie wiem czy tam można w rozsądnych pieniądzach jeździć autem.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: a to chyba że, ja odniosłem wrażenie, że chcesz samochodem. No to spoko, chyba lepsza Malezja w takim układzie, Singapur do zrobienia na luzie, bilety na Borneo tanie. Ale jak masz ochotę zahaczyć o Dżakartę czy Bali to why not.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: smigniesz, ja kiedys robilem 3 kraje w 3 tygodnie. Teraz dojzalem i robie trzy w 3 miesiace. Jak Ci sie spodoba to wrocisz na dluzej-proste. Dopiero co skonczylem Indonezje takze mam swieze info jak chcesz to priv.
  • Odpowiedz