Wpis z mikrobloga

Myśląc od rana intensywnie jakby tu się dziś wbić w gorące przypomniało mi się pewne #truestory #coolstory jak pewien mój kumpel (swoją drogą też mirkujący) 2 miesiące temu postanowił wziąć się za oglądanie #graotron i pochwalić się tym na facebooku :) Odezwał się we mnie wewnętrzny troll i nie mogłem przepuścić okazji :)

#got #seriale #troll #trolling
fiszu86 - Myśląc od rana intensywnie jakby tu się dziś wbić w gorące przypomniało mi ...

źródło: comment_2BHAoaVwUu9asMVOzwDuleYyNGg1RFLT.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@krojcol: gdyby to były prawdziwe spoilery, to bym się zgodził, a tak to wyszła mała nauczka żeby się nie obnosić z zaległościami. wyszło koledze na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@only: Też zazwyczaj trzymam się zasady "jeżeli nie odcięli mu głowy, nie było widać jak eksplozja rozrywa jego ciało, nie przebito jego serca, nie przestał się trząść i zaczął dryfować twarzą w dół, został powieszony i nie puściły mu zwieracze to pewniakiem żyje i wróci za kilka scen", ale nie w tym przypadku, gdy ma pod ręką kapłankę bóstwa, które przez całą książkę tylko przywracało martwych do życia
  • Odpowiedz
@only: Kojfnie, trochę poleży sztywny w śniegu, znajdzie go czerwona i go reanimuje. Imho to najprawdopodobniejsza wersja. Też czytałem już kawałek czasu temu, ale z tego co pamiętam to ona jako ona, to tylko zenczantowała świecący miecz i urodziła tego cienia który zaciukał Renly'ego (ten gejowaty). Co nie zmienia faktu, że ci od R'hllora wskrzeszają ludzi oddechem - patrz: ten typ którego pokroił Ogar w bożym sądzie, czy jak to się
  • Odpowiedz