Wpis z mikrobloga

Powtórzę po raz 2137. Dziewięć miesięcy temu w październiku 2023 uniknęliśmy losu Węgier, konfede-pisowskiej koalicji i systemowej bezkarności "księży-salcesonów". Gdyby dzisiaj zamiast KO i przystawek rządził PiS ze swoją przystawką, mielibyśmy katotaliban i systemową bezkarność dla osób związanych z klerem oraz władzą, szczucie na ateistów, "letnich katolików", Niemców, Francuzów, Żydów, LGBT, lewaków, prywaciarzy, lekarzy, nauczycieli, sędziów, adwokatów i wszystkich, którzy pracują na utrzymanie tego cyrku. Wzorem Polaka-katolika dalej byłby jakiś menel ze wsi po podstawówce na zasiłku, który narobił Grażynie 4 dzieci i teraz społeczeństwo musi ich wszystkich utrzymywać. Chwała "gówniarzom z Internetów", "fanom pizzy z Jagodna" i wszystkim tym, którym chciało się iść na wybory i zatrzymać kato-talibów z prawej strony.

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka
Lambo994 - Powtórzę po raz 2137. Dziewięć miesięcy temu w październiku 2023 uniknęliś...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Lambo994: generalnie jest szczucie w Polsce na katolików i na ateistów XD generalnie się obawiam, że przez brak dobrej komunikacji koalicji z obywatelami i dziwnymi ruchami to będzie jak na Słowacji i PiS niestety wróci.
  • Odpowiedz
@ketiow Jakie szczucie na katolików?
Przecież to co teraz się dzieje to jest najlepsze co mogło kościół spotkać.
Naprawdę masz wiernych za bandę debili, którzy są za ukrywaniem pefofilow czy robieniem przekrętów w imię Boga?
Księża są odklejeni od rzeczywistości, najlepszym dowodem na to jest wpuszczanie polityków na ambonę.

Od kościoła masowo odwracają się wierni i nie jest to wina lewakow czy dziwnych sił tylko samych księży.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Również uważam, że te wybory dały nam chociaż trochę odetchnąć. Niestety od lat wiadomo, że nacjonalizm będzie rósł w siłę, rozwarstwienie społeczne się powiększa, a winnymi nie będą ani duże korporacje, ani politycy, tylko murzyn, ukrainiec, albo bezdzietny.
  • Odpowiedz
@Lambo994: mam nadzieje ze koalicja 13 grudnia zwiekszy szczucie na katolikow bo to pozwoli łatwo wygrać PiSowi w wyborach razem z Konfederacją. Liczę na rządy PiS + Konfa
  • Odpowiedz
  • 28
Liczę na rządy PiS + Konfa


@TS_X9: Tu się zgina dziób pingwina. Katolicyzm w całej Europie, również w Polsce odchodzi do lamusa. A Czarnki zadbały o to, żeby proces przyspieszył robiąc z religii mem. Młodzi ludzie w ogóle nie chodzą do kościołów i mają totalnie wywalone w te kwestie. Wielu nawet nie wie jak wygląda probszcz w ich parafii, ponieważ w ogóle ich to nie interesuje. A mówię tu o
Lambo994 - >Liczę na rządy PiS + Konfa

@TS_X9: Tu się zgina dziób pingwina. Katolicy...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lambo994: ja zaś mam powody, by nie wierzyć Konradowi Berkowiczowi. Kiedyś w pewnym programie telewizyjnym powiedział, że gdy zostanie posłem, swoje uposażenie przekaże bodajże na cele charytatywne i tego nie zrobił. Został również wtedy jak kiep zgaszony przez Donalda Tuska, może stąd ta niechęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mielibyśmy [...] szczucie na ateistów, "letnich katolików", Niemców, Francuzów, Żydów, LGBT, lewaków


@Lambo994: przecież mamy. Wystarczy wejść na główną wykopu albo włączyć RepublikaTV
  • Odpowiedz
@Lambo994: dlaczego robisz sprawę polityczną z czegoś co moze być (o ile się wydarzyło) niewłaściwym postępowaniem jednostki? I czy władza nie powinna prezentować pewnych standardów, niezależnie od tego z jaką partią związany jest podejrzany? Bo teraz narracja wygląda tak że skoro to pisowiec, to równie dobrze mogli go powiesić na najbliższej latarni. Super państwo prawa.
  • Odpowiedz
Bo teraz narracja wygląda tak że skoro to pisowiec, to równie dobrze mogli go powiesić na najbliższej latarni. Super państwo prawa.


@Bumelante: Najpierw sobie wymyślasz jakąś fikcyjną narrację a potem się na nią oburzasz.

Ludzie śmieją z tych wyimaginowanych tortur bo nawet obrońca Olszewskiego potwierdził że był dobrze traktowany. Źródłem sensacji miał być list który Olszewski napisał a jego obrońca stwierdził, że Olszewski żadnego listu nie pisał i napisała go
  • Odpowiedz
@matt-pitt: ja nie wiem czy te zarzuty są wyimaginowane czy nie, widzę że ty jesteś lepiej poinformowany. Obrońca faktycznie potwierdził że w areszcie książulek był dobrze traktowany, a zarzuty tyczyły się pracowników ABW.
A tak poza tym wyobrażam sobie co by się działo jak by za poprzedniej kadencji podobne oskarżenia wobec władzy wysunęła jakaś babcia Kasia czy inną postać. Marsze błyskawic na pełnej 7 dni w tygodniu
  • Odpowiedz
Powtórzę po raz 2137.


@Lambo994: powtórz i miliard, nic się nie zmieni. Straszenie katotalibanem było i 8 lat temu i 4 lata temu i ostatnio, I jakimś cudem katotaliban zawsze był ciut ciut poza zasięgiem, jeszcze jedne wybory i na pewno powstanie. Gwarantuje że będziesz nim straszył i w następne wybory i w następne po następnych. Bo brzmi dość strasznie, co?
Żeby ci jeszcze za to powtarzanie płacili, ale nie,
  • Odpowiedz
A tak poza tym wyobrażam sobie co by się działo jak by za poprzedniej kadencji podobne oskarżenia wobec władzy wysunęła jakaś babcia Kasia czy inną postać


@Bumelante: No i znowu coś sobie wyobrażasz, a potem się na to oburzasz ʕʔ
  • Odpowiedz