Wpis z mikrobloga

@O2O2122: U mnie w robocie też tak gości jest Tak go słuchałem dla beki, i właśnie przynosił mi wszystkie produkty z żabą xD, herbaty, ciastka. Ja mówią dobra chvj, zrobimy eksperyment, ja będę jadł te gówno z żabą a ty zobaczysz kiedy umrę.
I tak mi oddał wszystko, i czasami też coś da jak nie zauważy żaby przy kupnie xD.
Mówi że za 5 lat to jebnne na serce.
  • Odpowiedz
@O2O2122: To się nie uda, nawet jakby gość sam poleciał w kosmos to by nie uwierzył (bo NASA robi projekcje w oknach).

Możesz tylko coraz większe gówno wciskać, np. to że nad artkyką nie można w ogóle latać i że są tam tajne kopalnie (chociaż może to już zna).
  • Odpowiedz
@O2O2122: Pokaż swoje własne badania na temat tego że ziemia jest okrągła, bo przecież nie wierzysz ślepo tłumowi oświecony człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@O2O2122: zachód i wschód słońca to jest najprostszy i nie dający się podważyć żadnym #!$%@? dowodem na kulistość ziemi.
Also serio masz plaskoziemca? Myślałem że to tylko mem i tacy ludzie na serio nie istnieją xD
  • Odpowiedz
@dodo_: Jak to, nie chowa się po prostu po drugiej stronie płaszczyzny i tam #!$%@?.

Jeden ze słoni w odpowiednim czasie uchyla nogę, żeby mogło przelecieć, o ile pamiętam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz