Wpis z mikrobloga

Co jest, że dzisiaj już kilka bliźniaczo podobnych wpisów widziałem, typu "znam pary zarabiające 4-5k i normalnie dostają kredyty na mieszkania, o co wam chodzi". Ministerstwo znalazło środki na promocję programu dopłat do kredytów?

#nieruchomosci
  • 56
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 na #!$%@? xD akurat tak się składa że pracuje z ludźmi z branży beauty w tym z fryejserkami xD żeby mieć na czysto 10k babka musi mieć codziennie salon czynny 10h plus soboty i jeździć np robić na wesela o czym ty gadasz przygłupie xD
  • Odpowiedz
  • 3
Jakim wyparciu. Singiel za prl nie miał szans na normalne mieszkanie. Pary czekały LATAMI.


@WielkiPowrut88: OMUJBOZE musieli poczekać kilka lat na przydział mieszkania, zamiast odkladać na wkład własny i zadłużyć się na 30 lat xDDD A i ten singiel-robotnik też nie był bezdomny, wiesz?

Ponownie - zapytaj dzisiaj ludzi, czy by woleli tak po studiach pójść sobie przepracować gdzieś kilka lat w zakładzie i mieć za to zapewnione mieszkanie jeszcze przed
  • Odpowiedz
@wstanczyk: dozylismy czasów kiedy nie wiesz czy wykopek to troll Boxdela, Mateckiego czy rządowy, a mi za #!$%@? głupot dalej nikt nie chce płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja niewolnikiem mentalnym nie jestem. Naganiaj gdzie indziej.


@wstanczyk: Powodzenia wolny człowieku. Może się kiedyś doczekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na #!$%@? xD akurat tak się składa że pracuje z ludźmi z branży beauty


@Klepajro: No tak się składa że ja też znam branże. Może fryzjerka to jeszcze nie bo w takiej osiedlowej to dalej ceny w miarę normalne. Ale paznokciary, rzęsiasry czy te
  • Odpowiedz
@Klepajro: średni paragon 150 zł w ciągu dniówki zrobisz 10-12 osób. No w najgorszym wypadku 8. Matematykę zostawiam tobie.

P.S. A jak je rozliczasz panie starszy księgowy to weź pod uwagę że w tej branży paragon to tak tylko od czasu do czasu drukujesz.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 czyli mówisz o osobach które lecą w #!$%@? i mają kontrolę skabrobwe regularnie i są weryfikowane kalendarze papierowe czy nawet takie booksy xD paznokcie trwają ok 2h xD jakieś #!$%@? 10 12 osób ja #!$%@? xzd
  • Odpowiedz
mają kontrolę skabrobwe regularnie i są weryfikowane kalendarze papierowe czy nawet takie booksy xD


@Klepajro: XDD kontrole skarbowe

paznokcie trwają ok 2h xD


No to widzę jak branże znasz. Robiąc 2h na chleb nie zarobisz. Chyba że mówisz o Ukrainkach. One się lubią tyle #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
No to widzę jak branże znasz. Robiąc 2h na chleb nie zarobisz. Chyba że mówisz o Ukrainkach. One się lubią tyle #!$%@?ć.


@WielkiPowrut88: Jak ktos robi zdobienia to potrafia trwac i 4h. Dwie godziny to dosyc normalna ilosc czasu w dobrym salonie gdzie jest to zrobione z precyzja i starannie, dlatego tez te salony maja takie kolejki i biora wiecej niz inni. W innym miejscu bedzie taniej, ale zostanie ci
  • Odpowiedz
  • 1
@FrasierCrane: A wiesz, gamoniu, że właśnie choć mieszkania są tańsze, to zarobki też niższe i dalej ludzi nie stać? No i co, ta masa ludzi, co pracuje w dużych miastach za niższe pensje ma się wyprowadzić do Wąchocka i pracować zdalnie jako ekspedientka w żabce? Kogo sprowadziłbyś na miejsce tych wszystkich pracowników - imigrantów ze wschodu?
  • Odpowiedz