Wpis z mikrobloga

#pytanie #gownowpis #youtube
Czy tylko ja w ostatnim czasie przestałam całkowicie oglądać youtube? Kiedyś miałam kilka swoich ulubionych kanałów, ale i tak przeważnie leciały gdzieś w tle na telewizorze. Pół roku temu przeprowadziłam się do mieszkania bez TV i od tego czasu nawet nie wchodziłam na ten portal. Weszłam dzisiaj rano, bo akurat potrzebowałam coś sprawdzić i ogólnie poczułam lekkie zażenowanie dla twórców na sam fakt, że ustawiają gdzieś w swoim pokoju kamerę i gadają do niej przez pół godziny, później przez cały dzień edytują filmik, żeby wrzucić go do internetu. Wiem, że dla niektórych to jest full-time praca, ale trochę mnie skręca, że miałabym oglądać jakieś randomowe osoby (chociaż obserwowałam wcześniej wartościowy content). Chyba się starzeję.
  • 4
  • Odpowiedz
@sonklabart ja tam oglądam ale... każdy nadający wcześniej czy później mi się nudzi. Pozatym yt to jest jedna wielka reklama i trzeba mieć tego świadomość. Nie mówię tu nawet o przerywnikach reklamowych bo mam premium a o samym contencie który świetnie wchodzi w parze z markami. Pomijając kolące w oczy reklamy najbardziej zaczyna mnie irytować klikbajtowosc tytułów ale nie widzę alternatywnej rozrywki bo tradycyjna tv to już wgl odpada.
  • Odpowiedz