Wpis z mikrobloga

@mvmxks: No i znajdziesz np. jakieś wifi knajpy w Białymstoku, które odbiera mieszkanie nad lokalem gdzie 5 spoconych studentów o prawackich poglądach w przerwie od fantazji w ramach fiksacji analnych dorabia na czesne w KUL. Co będziesz wywiad robił jak Herkules Poirot w książkach Christie?
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator

Ale to bedzie smieszny poczatek rozprawy jak sedzia przeczyta akt oskarzenia, i oni sie musza takimi pierdami zajmowac zamiast realnymi problemami zwyklych ludzi,

Oskarzenie wnosi o 1mln dolarow zadoscuczynienia , bo w szkole syn byl arogancki a corka wyniosla...ja pier@ole¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pyszniarz: Właściwie to nie da się tego potwierdzić.
Nikt mu w głowie nie siedział.
A nie mógł mieć żalu do swojej matki, że go zaniedbała, zostawiła z gwałcicielem ze specyficznego środowiska?
Po tym wszystkim, tym całym zaniedbaniu, jeszcze jej profesja ściągnęła na niego ataki.
Wiemy, czy mu pasowało to czym zajmuje się jego matka?
Wiemy, czy ona później nie widziała w sobie żadnej winy, mimo że on od początku widział że przez tą pracę są
  • Odpowiedz
@look997: zwłaszcza że niby na czym polegało to "szczucie"? Ja nie przypominam sobie żeby ktokolwiek cisnął po ofierze molestowania, no litości.

Fakty sa takie że to ona sprowadziła typa na chate który molestował jej syna. Nie wypominam jej tego, bo wiem że nie zrobiła tego umyślnie, i też jest ofiarą. Ale takie są fakty, próba teraz szukania winy w bliżej nieokreślonym "szczuciu" to próba wyparcia współwiny, reszta to komentarze powskich
  • Odpowiedz
typie, nie rozumiesz, gdyby nie było informacji w radiu, to jej syn by żył, bo nikt o tym nie wiedział?


@u8t3io3p: A skąd ty to wiesz? Zwierzył ci się przed śmiercią? List napisał?
  • Odpowiedz