Wpis z mikrobloga

@LeniwiecPracoholik: mi się nie podoba, gorszy o wiele od starego abyssa, 1/10

ideą genshina jest team bulding, a nie wrzucenie 4 losowych postaci i nazywanie tego nowym game mode,
jest też wiele corowych supportów jak Bennet, Nahida, Furina, Fishl i bez nich gra staje się crigowa, bo co mam grać trzema main dps-ami i Thomą?
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: daj spokój, ja porobiłem wszystkie moje 4* których nie używałem, z myśłą że będę sobie ogarniał różnymi drużynami, zrobiłem raz i mi się nie chce więcej,
losowe drużyny nie mają żadnej synergi, dobrych reakcji, te buffy to nie używałem bo i po co,
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Darmowe primo to darmowe primo no ale gameplayowo to bieda straszna. Jak to skończyłem to myślałem, że to dopiero był jakiś fabularny tutorial a dopiero zaraz się zacznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Also granie totalnie niepasującymi do siebie postaciami to zupełna nuda gdy gameplay sprowadza się w sumie do #!$%@? normal attacku.
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: fajny casualowy tryb, no i dobrze że nie trzeba tego powtarzać co tydzień jak w star railu. Jak dla mnie to by mogło zastąpić abyssa całkowicie, bo mi pasuje pod mój horyzontalny rozwój konta, lubię mieć dużo postaciek i teraz wreszcie mam powód by używać jakichś innych, a nie w kółko to samo
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Mocne 2/10. Cała oprawa wizualna jest naprawdę spoko, zdecydowanie na plus ale sam gameplay jest już bardzo słaby. Gdyby się jeszcze dało jakoś z góry po prostu ustalić 4 teamy to pewnie było by lepiej ale przez to dobieranie i losowe domeny wieje #!$%@?ą straszną jak na przeciętnym evencie a nie na pełnoprawnym endgame. Prawie 4 lata a #!$%@? nadal nie potrafi dowieźć endgejmu innego niż abyss, no szkoda.
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: mi się grało mizernie, niby łatwiejsze niż abyss ale za to (raczej) grasz dziwnymi teamami, nieprzyjemne moim zdaniem, jedyne co mi się podoba to nowe pozy do zdjęć, szkoda że wszystkich odebrać nie można
  • Odpowiedz